Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Изменений к Положению о порядке внесения информации о ломбардах в Государственный реестр финансовых учреждений

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение от 17.06.2005 № 4185
Утратил силу

Про затвердження Змін до Положення про порядок внесення інформації про ломбарди до Державного реєстру фінансових установ

Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
від 17 червня 2005 року N 4185

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 червня 2005 р. за N 690/10970

Розпорядження втратило чинність
(у зв'язку з втратою чинності
розпорядженням Державної комісії з
 регулювання ринків фінансових послуг України від 18 грудня 2003 року N 170

згідно з розпорядженням Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг,
 від 28 листопада 2013 року N 4368)

Відповідно до Закону України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого Указом Президента України від 04.04.2003 N 292 (із змінами), та з метою удосконалення державного регулювання діяльності ломбардів Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України (далі - Держфінпослуг) ПОСТАНОВИЛА:

1. Затвердити Зміни до Положення про порядок внесення інформації про ломбарди до Державного реєстру фінансових установ, затвердженого розпорядженням Держфінпослуг від 18.12.2003 N 170 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.01.2004 за N 30/8629 (додаються).

2. Юридичному департаменту (Ткаченко Г. П.) разом з департаментом нагляду за кредитними установами (Оленчик А. Я.) забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Управлінню організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника (Шевченко Т. М.) забезпечити публікацію цього розпорядження у засобах масової інформації після його державної реєстрації.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на члена Комісії - директора департаменту нагляду за кредитними установами Оленчика А. Я.

 

Голова Комісії 

В. Суслов 

 

 

Зміни
до Положення про порядок внесення інформації про ломбарди до Державного реєстру фінансових установ

1. У додатку до Положення в абзаці першому слова "нагляду за кредитними установами" замінити такими знаками: "___________________".

2. У додатку до Положення у назві посади слова "нагляду за кредитними установами" замінити такими знаками: "___________________".

 

Член Комісії - Директор
департаменту нагляду за кредитними
установами
 

 
 
А. Я. Оленчик
 

Опрос