Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об урегулировании вопроса относительно увеличения межповерочных интервалов счетчиков холодной и горячей воды

Государственный комитет по вопросам технического регулирования и потребительской политики, Министерство промышленной политики Украины (2), Государственный комитет по вопросам жилищно-коммунального хозяйства
Приказ от 15.06.2005 № 141/212/91
Утратил силу

Про врегулювання питання щодо збільшення міжповірочних інтервалів лічильників холодної та гарячої води

Наказ Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики,
Міністерства промислової політики України,
Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства
від 15 червня 2005 року N 141/212/91

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
25 червня 2005 р. за N 687/10967

Наказ втратив чинність
(згідно з наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України,
Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
 від 4 квітня 2016 року N 589/81)

З метою врегулювання питання щодо збільшення міжповірочних інтервалів лічильників холодної та гарячої води крильчастих номінальних діаметрів DN10 - DN20 (далі - лічильники води), результати вимірювань яких використовуються під час розрахунків у сфері побутових і комунальних послуг, НАКАЗУЄМО:

1. Установити міжповірочний інтервал лічильників холодної та гарячої води крильчастих номінальних діаметрів DN10 - DN20, результати вимірювань яких використовуються під час розрахунків у сфері побутових і комунальних послуг, 3 роки.

2. Рекомендувати органам місцевого самоврядування, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям:

- забезпечити організацію робіт з періодичної повірки, обслуговування та ремонту (у тому числі демонтажу, транспортування та монтажу) лічильників води;

- ужити додаткових заходів до розширення мережі сервісних центрів з технічного обслуговування лічильників води та їх повірки;

- розробити цільові регіональні програми вдосконалення робіт з метрологічного забезпечення обліку води у сфері побутових і комунальних послуг.

3. Держспоживстандарту України, Держжитлокомунгоспу України, Мінпромполітики України протягом 2005 року підготувати пропозиції щодо вирішення питання про проведення періодичних повірок лічильників води на місці їх експлуатації без демонтажу.

4. Підприємствам-виробникам ужити дієвих заходів щодо збільшення міжповірочних інтервалів лічильників води, які випускаються з виробництва, та надати до кінця 2005 року відповідні матеріали до Мінпромполітики України, Держспоживстандарту України з пропозиціями щодо перегляду термінів їх повірки.

5. Держспоживстандарту України та підприємствам-виробникам до кінця 2007 року провести випробування всіх типів лічильників води крильчастих номінальних діаметрів DN10 - DN20 прискореним методом для підтвердження можливості подальшого збільшення міжповірочного інтервалу лічильників.

6. Держспоживстандарту України та Держжитлокомунгоспу України до кінця 2007 року провести державну метрологічну атестацію робочих еталонів - проливних установок для повірки лічильників води крильчастих за допомогою еталона порівняння - електромагнітного витратоміра-лічильника.

7. Держспоживстандарту України у II півріччі 2005 року провести на заводах-виробниках цільові перевірки якості всіх типів лічильників води, які виробляються вітчизняними виробниками. Про результати перевірки інформувати Мінпромполітики України та Держжитлокомунгосп України.

8. Держспоживстандарту України, Держжитлокомунгоспу України та Мінпромполітики України до кінця 2007 року продовжити роботу з контролю метрологічних характеристик лічильників, що надходять для повірки з експлуатації з метою оптимізації міжповірочного інтервалу.

9. Держспоживстандарту України забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України згідно з чинним законодавством.

10. Контроль за виконанням цього наказу покласти:

від Держспоживстандарту України - на Голову Комітету Негрича М.;

від Мінпромполітики України - на першого заступника Міністра Уруського О.;

від Держжитлокомунгоспу України - на заступника Голови Білянського О.

11. Координацію робіт, зазначених у цьому наказі, покласти на Голову Держспоживстандарту України Негрича М. М.

 

Голова Держспоживстандарту України 

М. Негрич 

Міністр промислової політики України 

В. Шандра 

Голова Держжитлокомунгоспу України 

О. Кучеренко 

Опрос