Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в Порядок предоставления Государственным департаментом финансового мониторинга Службе безопасности Украины обобщенных материалов относительно финансовых операций, которые могут быть связаны с легализацией (отмыванием) доходов, полученных преступным путем, или финансированием терроризма

Государственный комитет финансового мониторинга, СБУ
Приказ от 25.05.2005 № 121/281
Утратил силу

Про внесення змін та доповнень до Порядку надання Державним департаментом фінансового моніторингу Службі безпеки України узагальнених матеріалів щодо фінансових операцій, які можуть бути пов'язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму

Наказ Державного комітету фінансового моніторингу України,
Служби безпеки України
від 25 травня 2005 року N 121/281

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
3 червня 2005 р. за N 622/10902

Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності
наказом Державного департаменту фінансового моніторингу
 Міністерства фінансів України, Служби безпеки України від 22 грудня 2003 року N 163/557 
згідно з наказом Державного комітету фінансового моніторингу України,
 Державної податкової адміністрації України,
 Міністерства внутрішніх справ України,
 Служби безпеки України
 від 28 листопада 2006 року N 240/718/1158/755)

З метою реалізації вимог статті 13 Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом" та вдосконалення порядку надання Державним комітетом фінансового моніторингу України Службі безпеки України узагальнених матеріалів щодо фінансових операцій, які можуть бути пов'язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, та отримання інформації про хід їх опрацювання НАКАЗУЄМО:

Унести такі зміни і доповнення до Порядку надання Державним департаментом фінансового моніторингу Службі безпеки України узагальнених матеріалів щодо фінансових операцій, які можуть бути пов'язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, затвердженого наказом Державного департаменту фінансового моніторингу Міністерства фінансів України, Служби безпеки України від 22.12.2003 N 163/557 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14.01.2004 за N 38/8637 (далі - Порядок):

1. Доповнити Порядок після пункту 1 пунктом 2, виклавши його в такій редакції:

"2. Узагальнені матеріали - відомості про фінансові операції, що можуть бути пов'язані з легалізацією (відмиванням) доходів, одержаних злочинним шляхом, або фінансуванням тероризму, які підготовлені на основі повідомлень про фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, та іншої інформації, одержаної Держфінмоніторингом України, до подання правоохоронним органам згідно з їх компетенцією".

У зв'язку з цим пункти 2 - 16 Порядку вважати відповідно пунктами 3 - 17.

2. Перше речення пункту 7 Порядку викласти у новій редакції: "Матеріали та додатки до них (за наявності) надаються на паперових носіях та/або в електронному вигляді разом з відповідним супровідним листом за підписом Голови або заступника Голови Держфінмоніторингу України".

3. За всім текстом Порядку слово "Держфінмоніторинг" у всіх відмінках замінити словами "Держфінмоніторинг України" у відповідних відмінках, а в назві та пункті 1 Порядку і наказу, що його затверджує, слова "Державний департамент фінансового моніторингу" замінити словами "Державний комітет фінансового моніторингу України".

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Голови Держфінмоніторингу України Кірсанова В. М. та заступника Голови Служби безпеки України Кожем'якіна А. А.

 

Голова Державного комітету
фінансового моніторингу України
 

 
С. Г. Гуржій
 

Голова Служби безпеки
України
 

 
О. В. Турчинов
 

Опрос