Про внесення змін до Збірника тарифів на комплекс робіт, пов'язаних з обробленням вантажів у портах України
Наказ Міністерства транспорту та зв'язку України
від 2 червня 2005 року N 274
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
3 червня 2005 р. за N 620/10900
Наказ втратив чинність
(у зв'язку з втратою чинності наказом
Міністерства транспорту України від 31 жовтня 1995 року N 392
згідно з наказом Міністерства інфраструктури України
від 10 червня 2014 року N 239)
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 року N 1548 "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" НАКАЗУЮ:
1. Унести зміни до Збірника тарифів на комплекс робіт, пов'язаних з обробленням вантажів у портах України, затвердженого наказом Міністерства транспорту України від 31.10.95 N 392 (у редакції наказу Міністерства транспорту України від 12.03.2003 N 188), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26.12.95 за N 476/1012, що додаються.
2. Державному департаменту морського і річкового транспорту (Работньов В. Г.) довести наказ до відома зацікавлених підприємств і організацій.
3. Департаменту нормативно-правового забезпечення (Ониськів М. М.) в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.
4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Рябікіна П. Б.
Міністр | Є. Червоненко |
ПОГОДЖЕНО: |
|
Виконуючий обов'язки | |
ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Міністерства транспорту та зв'язку України
від 2 червня 2005 р. N 274
Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
3 червня 2005 р. за N 620/10900
Зміни до Збірника тарифів на комплекс робіт, пов'язаних з обробленням вантажів у портах України
1. Абзац шостий пункту 7 розділу "Загальні вказівки" після слова "Рені" доповнити словами "Державне підприємство "Укрспецобладнання".
2. Абзац перший пункту 1.5.1 розділу 1 викласти в такій редакції:
"Плата за навантажувально-розвантажувальні роботи та інші платежі, за винятком плати за зберігання, розраховуються за тарифами і ставками, чинними на дату складання коносамента або іншого транспортного документа в українському порту навантаження (розвантаження)".
3. Примітки до таблиці 2.1.1а розділу 2А доповнити новим пунктом 7 у такій редакції:
"7. У Скадовському морському порту при переробці вантажів 22-ї групи акордних ставок застосовуються акордні ставки з коефіцієнтом 0,7".
У зв'язку з цим пункт 7 приміток до таблиці 2.1.1а вважати пунктом 8.
4. У графі "Виняткові ставки за категоріями" позиції "Ізмаїл" таблиці 2.1.2а розділу 2А цифри "1,1", "0,8" та "0,7" замінити відповідно цифрами "1,5", "1,1" та "0,9".
Директор Департаменту | |