Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Правления Национального банка Украины от 12.08.2003 N 333

Национальный банк
Постановление от 06.05.2005 № 158
действует с 07.06.2005

Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 12.08.2003 N 333

Постанова Правління Національного банку України
від 6 травня 2005 року N 158

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
27 травня 2005 р. за N 584/10864

Відповідно до статей 6, 7, 15, 42 Закону України "Про Національний банк України" і у зв'язку із змінами в законодавстві України та нормативно-правових актах Національного банку України, відповідно до яких визначено вид банківських операцій (послуг), за які в системі Національного банку України справляється плата, та з метою підвищення їх ефективності Правління Національного банку України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Унести до постанови Правління Національного банку України від 12.08.2003 N 333 "Про затвердження переліків і тарифів операцій (послуг), що здійснюються Національним банком України, його територіальними управліннями та установами за операціями (послугами), пов'язаними з діяльністю клієнтів і банків - кореспондентів Національного банку України", зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 10.09.2003 за N 784/8105 (із змінами), такі зміни:

1.1. У назві, преамбулі, абзацах другому і третьому пункту 1, пунктах 3 і 7 слово "установи" у всіх відмінках замінити словами "структурні одиниці" у відповідних відмінках.

1.2. У пункті 1:

абзац четвертий викласти в такій редакції:

"Перелік і тарифи послуг, що надаються територіальними управліннями Національного банку України клієнтам і банкам - кореспондентам Національного банку України з інкасації валютних цінностей";

абзац восьмий викласти в такій редакції:

"Перелік і тарифи операцій (послуг), що надаються зберігачам Національним банком України як депозитарієм державних цінних паперів".

2. Затвердити Зміни до затверджених зазначеною постановою:

Переліку і тарифів операцій, що здійснюються Національним банком України, його територіальними управліннями та установами клієнтам і банкам - кореспондентам Національного банку України з розрахунково-касового обслуговування, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 10.09.2003 за N 784/8105 (із змінами), що додаються;

Переліку і тарифів послуг з реєстрації установ банків, надання ліцензій (дозволів) на здійснення банківських операцій, операцій з валютними цінностями та інших послуг, що надаються Національним банком України та його територіальними управліннями, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 10.09.2003 за N 787/8108 (із змінами), що додаються.

3. У Переліку і тарифах з організаційних та інших видів послуг, що надаються Національним банком України, його територіальними управліннями та установами клієнтам і банкам - кореспондентам Національного банку України, затверджених зазначеною постановою і зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 10.09.2003 за N 785/8106 (із змінами):

у назві слово "установами" замінити словами "структурними одиницями";

у колонці "Найменування послуг" у послузі під номером 17 слово "(територіальним)" замінити словами "(головним, територіальним)".

4. Унести зміни до затверджених зазначеною постановою:

Переліку і тарифів послуг, що надаються Національним банком України, його територіальними управліннями та установами клієнтам і банкам - кореспондентам Національного банку України з інкасації валютних цінностей, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 10.09.2003 за N 786/8107 (із змінами), виклавши їх у редакції, що додається;

Переліку і тарифів операцій (послуг), що здійснюються (надаються) зберігачам Депозитарієм Національного банку України, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 10.09.2003 за N 790/8111, виклавши їх у редакції, що додається.

5. Постанова набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Міністерстві юстиції України.

6. Персональну відповідальність за виконання цієї постанови покласти на керівників територіальних управлінь і структурних одиниць Національного банку України.

7. Контроль за дотриманням вимог цієї постанови покласти на Фінансовий департамент (О. М. Кандибка) та Департамент аудиту (Б. В. Лукасевич).

 

Голова 

В. С. Стельмах 

 

Зміни до Переліку і тарифів операцій, що здійснюються Національним банком України, його територіальними управліннями та установами клієнтам і банкам - кореспондентам Національного банку України з розрахунково-касового обслуговування

1. У назві слово "установами" замінити словами "структурними одиницями".

2. Операції під номерами 9, 10, 11, 13, 14, 66 і 67 викласти в такій редакції:

"9. 

Касове обслуговування бюджетних установ і організацій банкнотами (обіговими монетами) в національній валюті України 

0,18 % від виданої суми банкнот (обігових монет) 

10. 

Підкріплення кас банків банкнотами (обіговими монетами) в національній валюті України для видачі підприємствам зв'язку на виплату пенсій 

до 0,18 % від виданої суми банкнот (обігових монет) 

11. 

Підкріплення кас уповноважених банків банкнотами (обіговими монетами) в національній валюті України для виплати з рахунків групи 257 бюджетним установам та організаціям, що переведені на обслуговування до Державного казначейства України 

до 0,18 % від виданої суми банкнот (обігових монет)"; 

"13. 

Підкріплення банкнотами (обіговими монетами) в національній валюті України кас установ банків 

до 0,5 % від виданої суми банкнот (обігових монет) 

14. 

Здавання надлишків кас, не придатних до обігу банкнот (монет), виведених з обігу банкнот (монет) 

безкоштовно"; 

"66. 

Підкріплення розмінною монетою номіналами 1 коп. - 25 коп. кас банків (у тому числі для видачі підприємствам зв'язку на виплату пенсій, бюджетним установам і організаціям) 

10 грн. за 1000 штук 

67. 

Підкріплення банкнотами (обіговими монетами) в національній валюті України кас банків у межах зданої ними суми не придатних до обігу банкнот (обігових монет) 

безкоштовно". 

3. Доповнити Перелік і тарифи операцією під номером 70 такого змісту:

"70. 

Підкріплення розмінною монетою номіналом 50 коп. кас банків (у тому числі для видачі підприємствам зв'язку на виплату пенсій, бюджетним установам і організаціям) 

2 грн. за 1000 штук". 

 

Директор
Фінансового департаменту
 

 
О. М. Кандибка
 

Опрос