Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Положение о поощрительном трудовом знаке отличия "Почетная грамота Государственного департамента рыбного хозяйства"

Министерство аграрной политики
Положение, Приказ от 28.04.2005 № 179
Утратил силу

ПОЛОЖЕННЯ
про заохочувальну трудову відзнаку "Почесна грамота Державного департаменту рибного господарства"

Положення втратило чинність
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 13 листопада 2013 року N 665)

1. Заохочувальна трудова відзнака "Почесна грамота Державного департаменту рибного господарства" (далі - Почесна грамота) встановлена для заохочення працівників за значні трудові досягнення та особистий внесок у розвиток рибного господарства України на підставі рішення колегії Міністерства аграрної політики України від 5 листопада 2004 року N 12.

2. Почесною грамотою нагороджуються працівники рибного господарства України за особисті заслуги у розвитку рибного господарства, вагомий внесок у підвищення ефективності виробництва, впровадження нових технологій, підготовку кадрів для рибного господарства, мужність при виконанні службових обов'язків на морі та при охороні рибних запасів.

3. Про нагородження Почесною грамотою видається наказ голови Державного департаменту рибного господарства за поданням трудового колективу, де працює особа, яку представляють до заохочення.

У поданні зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження.

4. Нагородження Почесною грамотою, як правило, приурочують до загальнодержавних свят, галузевого професійного свята Дня рибалки, ювілейних дат працівників, підприємств, установ і організацій.

5. Вручення Почесної грамоти проводиться в урочистій обстановці головою Державного департаменту рибного господарства або за його дорученням заступниками голови, членами колегії департаменту.

6. У трудовій книжці нагородженого у встановленому порядку робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу про нагородження Почесною грамотою.

7. Трудові досягнення осіб, нагороджених Почесною грамотою, широко пропагуються в засобах масової інформації.

8. Дублікат втраченої Почесної грамоти не видається.

 

В. о. голови Державного
департаменту рибного господарства
 

 
О. С. Качний
 

Опрос