Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Положение о поощрительном трудовом знаке отличия "Ветеран рыбного хозяйства"

Министерство аграрной политики
Положение, Приказ от 28.04.2005 № 179
Утратил силу

ПОЛОЖЕННЯ
про заохочувальну трудову відзнаку "Ветеран рибного господарства"

Положення втратило чинність
(згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України
 від 13 листопада 2013 року N 665)

1. Заохочувальна трудова відзнака "Ветеран рибного господарства" встановлена для заохочення працівників за значні трудові досягнення та особистий внесок у розвиток рибного господарства України на підставі рішення колегії Міністерства аграрної політики України від 5 листопада 2004 року N 12 після експертизи і позитивного висновку Комісії державних нагород та геральдики при Президенті України (рішення від 24.02.2003 N 19-13).

2. Відзнакою "Ветеран рибного господарства" нагороджуються працівники рибного господарства України, які протягом більш як 25 років сумлінно відпрацювали в рибному господарстві і внесли певний вклад в його розбудову, підвищення ефективності виробництва, впровадження нових технологій, підготовку кадрів для рибного господарства, проявили мужність при виконанні службових обов'язків на морі та при охороні водних живих ресурсів.

3. Про нагородження відзнакою "Ветеран рибного господарства" видається наказ голови Державного департаменту рибного господарства за поданням трудового колективу, де працює особа, яку представляють до заохочення.

До подання додається нагородний лист встановленої форми, в якому зазначаються конкретні заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання про нагородження.

4. Нагородження відзнакою "Ветеран рибного господарства", як правило, приурочують до загальнодержавних свят, галузевого професійного свята Дня рибалки, ювілейних дат працівників, підприємств, установ і організацій.

5. Вручення відзнаки "Ветеран рибного господарства" проводиться в урочистій обстановці головою Державного департаменту рибного господарства або за його дорученням заступниками голови, членами колегії департаменту.

6. Особі, нагородженій відзнакою "Ветеран рибного господарства", видається посвідчення встановленої форми, підписане головою Державного департаменту рибного господарства.

7. У трудовій книжці нагородженого у встановленому порядку робиться відповідний запис із зазначенням дати і номера наказу про нагородження відзнакою "Ветеран рибного господарства".

8. Нагрудний знак "Ветеран рибного господарства" носиться на правому боці грудей і за наявності нагрудних знаків та почесних звань України розміщується нижче них.

9. Нагороджені відзнакою "Ветеран рибного господарства" мають право на позачергове встановлення більш високої кваліфікаційної категорії або тарифного розряду, надбавки в оплаті праці, передбаченої галузевою угодою, колективним договором або іншими трудовими угодами.

10. Трудові досягнення осіб, нагороджених відзнакою "Ветеран рибного господарства", широко пропагуються в засобах масової інформації.

11. Дублікат втраченого нагрудного знака "Ветеран рибного господарства" не видається.

 

В. о. голови Державного
департаменту рибного господарства
 

 
О. С. Качний
 

Опрос