Идет загрузка документа (6 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка выдачи неработающему населению средств индивидуальной защиты органов дыхания от боевых ядовитых веществ

Министерство по вопросам чрезвычайных ситуаций
Порядок, Приказ от 03.02.2005 № 59
действует с 25.02.2005

Про затвердження Порядку видачі непрацюючому населенню засобів індивідуального захисту органів дихання від бойових отруйних речовин

Наказ Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій
від 3 лютого 2005 року N 59

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 лютого 2005 р. за N 222/10502

З метою забезпечення єдиного порядку та своєчасної видачі непрацюючому населенню засобів індивідуального захисту органів дихання від бойових отруйних речовин НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Порядок видачі непрацюючому населенню засобів індивідуального захисту органів дихання від бойових отруйних речовин (далі - Порядок), що додається.

2. Головним управлінням (управлінням) МНС України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі вжити необхідних заходів щодо реалізації вимог цього Порядку.

3. Департаменту управління (Семко В. І.) забезпечити доведення до Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій Порядку для використання його в подальшій роботі.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Чучковського В. М.

 

В. о. Міністра 

Г. В. Рева 

 

ПОРЯДОК
видачі непрацюючому населенню засобів індивідуального захисту органів дихання від бойових отруйних речовин

Загальна частина

1. Цей Порядок установлює механізм видачі непрацюючому населенню засобів індивідуального захисту органів дихання від бойових отруйних речовин в умовах воєнного стану.

2. Видача непрацюючому населенню засобів індивідуального захисту органів дихання від бойових отруйних речовин (далі - засоби РХЗ) здійснюється Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями і організовується Міністерством України з питань надзвичайних ситуацій та його територіальними підрозділами після введення воєнного стану в окремих місцевостях України або на всій її території.

3. Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій після введення воєнного стану негайно повідомляє Кабінет Міністрів України про прийняте керівництвом МНС України рішення щодо видачі засобів РХЗ.

4. Загальний термін видачі засобів РХЗ непрацюючому населенню не може перевищувати одну добу з моменту прийняття рішення про видачу засобів РХЗ.

Особливості планування видачі засобів РХЗ

5. У режимі повсякденної діяльності з метою своєчасної видачі засобів РХЗ:

територіальні підрозділи Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій разом з Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями розробляють графіки видачі засобів РХЗ;

Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації створюють пункти видачі засобів РХЗ, а також завантажувально-розвантажувальні команди (групи) та забезпечують своєчасне їх прибуття на склади, де зберігаються ці засоби.

Склад та призначення пунктів видачі

6. З метою організованої та своєчасної видачі непрацюючому населенню засобів РХЗ за рішенням Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій створюються пункти видачі.

7. Пункти видачі засобів РХЗ (далі - пункти видачі) поділяються на:

районні (міські) - такі пункти видачі, які створюються безпосередньо на складах, де зберігаються засоби РХЗ, для видачі на кустові або об'єктові пункти видачі засобів РХЗ у штатних упаковках;

кустові - такі пункти видачі, які створюються у місцях розподілу засобів РХЗ для видачі їх на об'єктові пункти видачі;

об'єктові - такі пункти видачі, які створюються на об'єктах господарювання, в установах та організаціях для безпосередньої видачі засобів РХЗ населенню.

7.1. Для видачі непрацюючому населенню засобів РХЗ об'єктові пункти видачі створюються на об'єктах житлово-комунального господарства, у клубах та інших об'єктах з можливістю масового перебування людей.

8. Пункт видачі діє на підставі положення про нього, яке розробляється територіальним органом з питань надзвичайних ситуацій і затверджується рішенням Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій.

Списання засобів РХЗ

9. Видача непрацюючому населенню зазначених засобів РХЗ здійснюється безкоштовно. Видані засоби РХЗ не підлягають поверненню.

10. Списання засобів РХЗ, виданих непрацюючому населенню, з балансу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій здійснюється відповідно до встановленого порядку списання матеріальних цінностей з балансу бюджетних установ.

 

Заступник директора Департаменту
цивільного захисту - начальник управління
захисту населення і територій
 

 
 
В. П. Квашук
 

Опрос