Идет загрузка документа (25 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Почетной грамоте Министерства культуры и туризма Украины, Почетной грамоте Министерства культуры и туризма Украины и Центрального комитета профсоюза работников культуры Украины

Минкультуры
Положение, Приказ от 29.11.2004 № 799
редакция действует с 07.10.2006

Про Почесну грамоту Міністерства культури і туризму України, Почесну грамоту Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету профспілки працівників культури України

Наказ Міністерства культури і мистецтв України
від 29 листопада 2004 року N 799

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
14 грудня 2004 р. за N 1583/10182

Із змінами і доповненнями, внесеними
 наказом Міністерства культури і туризму України
 від 9 вересня 2006 року N 751

(У тексті наказу слова "Міністерство культури і мистецтв України" замінено словами "Міністерство культури і туризму України" у відповідних відмінках згідно з наказом Міністерства культури і туризму України від 9 вересня 2006 року N 751)

На виконання Указу Президента України від 18 листопада 1996 року N 1094 "Про відомчі заохочувальні відзнаки" та відповідно до статей 143, 144, 146 Кодексу законів про працю України, для заохочення за заслуги у сприянні реалізації соціально-культурної політики, вагомий внесок у створення духовних цінностей та високу професійну майстерність на благо України НАКАЗУЮ:

1. Заснувати Почесну грамоту Міністерства культури і туризму України, Почесну грамоту Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету профспілки працівників культури України.

2. Затвердити Положення про Почесну грамоту Міністерства культури і туризму України, Почесну грамоту Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету профспілки працівників культури України (додається).

3. Міністру культури Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь культури обласних, Севастопольської міської державної адміністрації, Головного управління культури, мистецтв та охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації, керівникам закладів та організацій, що входять до сфери управління міністерства, начальникам управлінь та самостійних відділів апарату Міністерства неухильно дотримуватися у своїй практичній роботі Положення про Почесну грамоту Міністерства культури і туризму України, Почесну грамоту Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету профспілки працівників культури України.

4. Контроль за виконанням покласти на першого заступника Міністра - керівника апарату В. М. Андріанова.

 

Міністр 

Ю. П. Богуцький 

ПОГОДЖЕНО: 

  

Голова Центрального комітету
профспілки працівників
культури України 

 
 
Л. Ф. Перелигіна
 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну грамоту Міністерства культури і туризму України, Почесну грамоту Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету профспілки працівників культури України

1. Почесна грамота Міністерства культури і туризму України, Почесна грамота Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету профспілки працівників культури України є відомчими заохочувальними нагородами Міністерства культури і туризму України.

2. Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України, Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету профспілки працівників культури України нагороджуються громадяни України, особи без громадянства, громадяни інших держав (за клопотанням Міністерства закордонних справ України), а також трудові колективи, підприємства, організації й установи всіх форм власності, що діють у сфері культури і туризму, творчі спілки, національно-культурні товариства, фонди, асоціації, інші громадські об'єднання, які здійснили вагомий внесок у сприяння реалізації соціально-культурної політики, створення духовних цінностей, сприяння розвитку галузі туризму, сфери діяльності курортів, досягли високої професійної майстерності та мають досвід роботи в галузі не менше 3 років.

3. Рішення про нагородження Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України приймається колегією Міністерства культури і туризму України, про нагородження Почесною грамотою Міністерства культури і туризму та Центрального комітету профспілки працівників культури України приймається колегією Міністерства культури і туризму України за погодженням Центрального комітету профспілки працівників культури України.

Про нагородження цими відомчими заохочувальними відзнаками видається наказ Міністерства культури і туризму України.

4. Подання про нагородження Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України, Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету профспілки працівників культури України вносяться до Міністерства культури і туризму України керівниками центральних органів виконавчої влади, Міністерства культури і мистецтв Автономної Республіки Крим, Міністерства курортів і туризму Автономної Республіки Крим, управління з питань туризму і курортів обласної, Київської та Севастопольської міської державної адміністрації, управління культури обласної, Севастопольської міської державної адміністрації, Головним управлінням культури та мистецтв Київської міської державної адміністрації, творчими спілками, об'єднаннями громадян.

5. Представлення кандидатур до нагородження Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України, Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету профспілки працівників культури України здійснюється гласно в трудових колективах установ, організацій, підприємств (незалежно від типу, форми власності та господарювання), громадських організацій, творчих спілок, де працює особа, яку представляють до заохочення.

До подання про нагородження готуються відомості про особистий внесок осіб у розвиток галузі культури і туризму у вигляді характеристики (додається).

6. Трудові колективи, підприємства, організації й установи всіх форм власності, що діють у сфері культури і туризму, творчі спілки, національно-культурні товариства, фонди, асоціації, інші громадські об'єднання представляються до нагородження Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України, Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету профспілки працівників культури України керівником відповідного трудового колективу за погодженням з профспілковим комітетом.

7. Облік і реєстрацію нагородження Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України, Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету працівників культури України здійснює відділ кадрів Міністерства.

8. Оголошення наказу про нагородження та вручення Почесної грамоти Міністерства культури і туризму України, Почесної грамоти Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету працівників культури України здійснюється в урочистій обстановці Міністром або за його дорученням - першим заступником або заступником Міністра.

9. До трудової книжки особи, нагородженої Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України, Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету працівників культури України, уноситься відповідний запис, у якому зазначаються дата і номер наказу Міністерства культури і туризму України про нагородження.

10. Особи, нагороджені Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України, Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету профспілки працівників культури України, можуть бути представлені до нагородження повторно не раніше ніж через 3 роки після останнього нагородження.

11. Утрачені Почесна грамота Міністерства культури і туризму України, Почесна грамота Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету профспілки працівників культури України повторно не видаються.

 

Начальник управління
нормативно-правової
та кадрової роботи
 

 
 
Л. В. Петасюк
 

 

ХАРАКТЕРИСТИКА
для представлення до відзначення відомчою нагородою Міністерства культури і туризму України (Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України, Почесною грамотою Міністерства культури і туризму України та Центрального комітету профспілки працівників культури України)

1. Прізвище, ім'я, по батькові _____________________________________________________________

2. Посада і місце роботи, служби __________________________________________________________
______________________________________________________________________________________

3. Число, місяць, рік і місце народження ___________________________________________________

4. Стать ______________________________________________________________________________

5. Освіта ______________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
                                                 (які навчальні заклади закінчив(ла), коли, спеціальність за дипломом)

6. Науковий ступінь, учене звання _________________________________________________________
                                                                                                  (за наявності)
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________

7. Які має державні та відомчі нагороди України, дата нагородження ___________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________

8. Місце проживання ___________________________________________________________________
_______________________________________, тел. __________________________________________

9. Місце роботи (служби) ________________________________________________________________
_______________________________________, тел. __________________________________________

10. Загальний стаж роботи _________________ Стаж роботи в даному колективі _________________ 

11. Характеристика із зазначенням конкретних особливих заслуг особи* ________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________

(зворотний бік)

______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________
______________________________________________________________________________________

Кандидатура ______________________________________________________ рекомендована зборами
(правлінням) колективу 
______________________________________________________________________________________
                                                                                      (найменування підприємства,
______________________________________________________________________________________
                                                     установи, організації тощо, дата обговорення, номер протоколу)

Представляється до _____________________________________________________________________
                                                                                                   (вид нагороди)
______________________________________________________________________________________

          Керівник підприємства,                                              Голова зборів
          установи, організації                                                    колективу

______________   _______________                                      ________________      _________________
           (П. І. Б.)                             (підпис)                                                                             (П. І. Б.)                                     (підпис)

М. П.

"___" ____________ 200_ року

____________
* У характеристиці зазначаються заслуги за період після останнього нагородження особи відомчою або державною нагородою. 

 

Начальник управління
нормативно-правової
та кадрової роботи
 

 
 
Л. В. Петасюк
 

(Положення у редакції наказу Міністерства
 культури і туризму України від 09.09.2006 р. N 751)

Опрос