Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об установлении вида государственных ценных бумаг, которые могут приобретать кредитные союзы

Государственная комиссия по регулированию рынков финансовых услуг
Распоряжение от 04.11.2004 № 2739
действует с 23.11.2004

Про встановлення виду державних цінних паперів, які можуть придбавати кредитні спілки

Розпорядження Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України
від 4 листопада 2004 року N 2739

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
12 листопада 2004 р. за N 1444/10043

З метою реалізації абзацу шостого частини 1 статті 21 Закону України "Про кредитні спілки", на підставі підпункту 35 пункту 4 Положення про Державну комісію з регулювання ринків фінансових послуг України, затвердженого Указом Президента України від 04.04.2003 N 292, Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг України ПОСТАНОВИЛА:

1. Кредитні спілки можуть придбавати облігації внутрішньої державної позики з терміном обігу до одного року, умови випуску яких передбачають обов'язкове погашення в грошовій формі.

2. Юридичному управлінню (Ткаченко Д. В.) разом з Департаментом нагляду за кредитними установами (Оленчик А. Я.) забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

3. Відділу взаємодії із засобами масової інформації та зв'язків з громадськістю Управління організаційно-аналітичного забезпечення роботи керівника (Степашкіна О. А.) забезпечити публікацію цього розпорядження у засобах масової інформації після його державної реєстрації. 

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на члена Комісії - директора Департаменту нагляду за кредитними установами Оленчика А. Я.

 

Голова Комісії 

В. Суслов 

 

Опрос