Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О рабочей группе по вопросам Национальной премии Украины имени Тараса Шевченко

Президент Украины
Распоряжение Президента от 25.09.2015 № 719/2015-рп
действует с 25.09.2015

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
Президента України

Про робочу групу з питань Національної премії України імені Тараса Шевченка

З метою реалізації Стратегії сталого розвитку "Україна - 2020" щодо реформування державної політики у сфері культури та реформування нагородної справи, зокрема підвищення суспільного визнання державної нагороди України - Національної премії України імені Тараса Шевченка, удосконалення з урахуванням відповідного світового досвіду порядку конкурсного відбору претендентів на здобуття Національної премії, заохочення творчості та забезпечення додержання прав і свобод людини і громадянина у сферах культури і мистецтва, інтелектуальної та творчої діяльності:

1. Утворити робочу групу з питань Національної премії України імені Тараса Шевченка (далі - робоча група).

2. Призначити ПАВЛЕНКА Ростислава Миколайовича - Заступника Глави Адміністрації Президента України - координатором робочої групи.

3. Затвердити персональний склад робочої групи (додається).

4. Робочій групі у двомісячний строк подати пропозиції щодо проектів Положення про Національну премію України імені Тараса Шевченка, Положення про Комітет з Національної премії України імені Тараса Шевченка, а також пропозиції щодо принципів формування персонального складу Комітету з Національної премії та його експертних груп.

Опрос