Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об улучшении деятельности местных органов исполнительной власти по реализации внутренней политики

Президент Украины
Распоряжение Президента от 16.09.1998 № 492/98-рп
редакция действует с 22.10.2002

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про поліпшення діяльності місцевих органів виконавчої влади з реалізації внутрішньої політики

Із змінами і доповненнями, внесеними
 Розпорядженням Президента України
 від 22 жовтня 2002 року N 372/2002-рп

З метою підвищення ефективності діяльності місцевих органів виконавчої влади з реалізації внутрішньої політики:

1. Визнати за необхідне утворити у складі апарату Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій структурні підрозділи з питань внутрішньої політики, на які покласти, зокрема, аналіз і прогнозування суспільно-політичних процесів у регіонах, сприяння органам виконавчої влади у розвитку їх зв'язків з політичними партіями, громадськими організаціями, інформаційно-аналітичне забезпечення здійснення внутрішньої політики держави.

(абзац перший пункту 1 із змінами, внесеними згідно з
 Розпорядженням Президента України від 22.10.2002 р. N 372/2002-рп)

Утворення зазначених підрозділів провести у межах установлених граничної чисельності працівників, фонду оплати праці та видатків на утримання відповідних органів виконавчої влади.

2. Заступникам Голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій з політико-правових питань забезпечити належну координацію діяльності зазначених підрозділів, а також управлінь у справах національностей, міграції та релігій, у справах преси та інформації, інших структурних підрозділів, віднесених до їх відання.

3. Управлінню внутрішньої політики Адміністрації Президента України надавати організаційно-методичну, експертно-аналітичну та іншу підтримку підрозділам місцевих органів виконавчої влади з питань внутрішньої політики.

4. Кабінету Міністрів України у місячний строк забезпечити створення у апараті Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій підрозділів з питань внутрішньої політики та затвердити Типове положення про зазначені підрозділи.

 

 

Президент України

Л. КУЧМА

м.Київ, 16 вересня 1998 року
N 492/98-рп

 
 

 
 
 

Опрос