Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы Межведомственной группы Украины в Виртуальном Центре ГУАМ по борьбе с терроризмом, организованной преступностью, распространением наркотиков и другими опасными видами преступлений

Президент Украины
Распоряжение Президента от 25.07.2006 № 282/2006-рп
действует с 25.07.2006

Розпорядження
Президента України

Питання Міжвідомчої групи України у Віртуальному Центрі ГУАМ по боротьбі з тероризмом, організованою злочинністю, розповсюдженням наркотиків та іншими небезпечними видами злочинів

На часткову зміну пункту 3 Розпорядження Президента України від 9 грудня 2005 року N 1274 "Про Міжвідомчу групу України у Віртуальному Центрі ГУАМ по боротьбі з тероризмом, організованою злочинністю, розповсюдженням наркотиків та іншими небезпечними видами злочинів":

1. Увести до складу Міжвідомчої групи України у Віртуальному Центрі ГУАМ по боротьбі з тероризмом, організованою злочинністю, розповсюдженням наркотиків та іншими небезпечними видами злочинів НАЛИВАЙЧЕНКА Валентина Олександровича - першого заступника Голови Служби безпеки України - керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України, призначивши його уповноваженим координатором - керівником Міжвідомчої групи, та КОЛОБОВА Сергія Олександровича - заступника начальника Департаменту спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації Служби безпеки України.

2. Вивести зі складу Міжвідомчої групи О. Бєлова, увільнивши його від виконання обов'язків уповноваженого координатора керівника Міжвідомчої групи.

 

Президент України

В. ЮЩЕНКО

м. Київ
25 липня 2006 року
N 282/2006-рп

 

Опрос