Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Вопросы Межведомственной группы Украины в Виртуальном Центре ГУАМ по борьбе с терроризмом, организованной преступностью, распространением наркотиков и другими опасными видами преступлений

Президент Украины
Распоряжение Президента от 04.11.2009 № 230/2009-рп
действует с 04.11.2009

Розпорядження
Президента України

Питання Міжвідомчої групи України у Віртуальному Центрі ГУАМ по боротьбі з тероризмом, організованою злочинністю, розповсюдженням наркотиків та іншими небезпечними видами злочинів

На часткову зміну пункту 3 Розпорядження Президента України від 9 грудня 2005 року N 1274 "Про Міжвідомчу групу України у Віртуальному Центрі ГУАМ по боротьбі з тероризмом, організованою злочинністю, розповсюдженням наркотиків та іншими небезпечними видами злочинів" (зі змінами, внесеними Розпорядженням від 25 липня 2006 року N 282):

1. Увести до складу Міжвідомчої групи України у Віртуальному Центрі ГУАМ по боротьбі з тероризмом, організованою злочинністю, розповсюдженням наркотиків та іншими небезпечними видами злочинів ХОРОШКОВСЬКОГО Валерія Івановича - першого заступника Голови Служби безпеки України, призначивши його уповноваженим координатором - керівником Міжвідомчої групи.

2. Вивести зі складу Міжвідомчої групи В. Наливайченка, увільнивши його від виконання обов'язків уповноваженого координатора - керівника Міжвідомчої групи.

 

Президент України

В. ЮЩЕНКО

м. Київ
4 листопада 2009 року
N 230/2009-рп

 

Опрос