Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О Международном форуме экономического сотрудничества "Партнерство во имя согласия и развития"

Президент Украины
Распоряжение Президента от 14.07.2001 № 191/2001-рп

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про Міжнародний форум економічного співробітництва "Партнерство в ім'я злагоди та розвитку"

Надаючи важливого значення розвитку підприємницької діяльності, популяризації вітчизняної конкурентоспроможної продукції, новітніх технологій та розробок, залученню інвестиційних ресурсів, з метою сприяння міжрегіональному економічному співробітництву, інтеграції України в європейський та світовий економічний простір:

1. Підтримати ініціативу Кабінету Міністрів України, Міністерства економіки України, Національної академії наук України, Київської міської державної адміністрації, Українського союзу промисловців і підприємців, Асоціації міст України, Організаційного комітету Національного презентаційно-іміджевого проекту "Золота книга української еліти", всеукраїнських об'єднань підприємців щодо проведення в місті Києві щороку у першій декаді грудня Міжнародного форуму економічного співробітництва "Партнерство в ім'я злагоди та розвитку".

2. Провести II Міжнародний форум економічного співробітництва "Партнерство в ім'я злагоди та розвитку" 5 - 7 грудня 2001 року в місті Києві.

3. Утворити Організаційний комітет з підготовки та проведення II Міжнародного форуму економічного співробітництва "Партнерство в ім'я злагоди та розвитку" (далі - Організаційний комітет).

Призначити КІНАХА Анатолія Кириловича - Прем'єр-міністра України - головою Організаційного комітету.

Затвердити персональний склад Організаційного комітету (додається).

Опрос