Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об обеспечении пребывания в Украине официальных наблюдателей от иностранных государств и международных организаций во время проведения всеукраинского референдума по народной инициативе 16 апреля 2000 года

Президент Украины
Распоряжение Президента от 21.03.2000 № 113/2000-рп
действует с 21.03.2000

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про забезпечення перебування в Україні офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій під час проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою 16 квітня 2000 року

1. Підтримати пропозицію Центральної виборчої комісії та утворити робочу групу із забезпечення перебування в Україні офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій під час проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою 16 квітня 2000 року (далі - робоча група).

2. Затвердити персональний склад робочої групи (додається).

3. Робочій групі розробити і затвердити план організаційних заходів щодо забезпечення перебування в Україні офіційних спостерігачів від іноземних держав і міжнародних організацій під час проведення всеукраїнського референдуму.

4. Кабінету Міністрів України вирішити питання щодо матеріально-технічного та фінансового забезпечення діяльності робочої групи.

5. Кабінету Міністрів України, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, місцевим державним адміністраціям надавати сприяння офіційним спостерігачам від іноземних держав і міжнародних організацій у здійсненні їх повноважень.

Опрос