Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О делегации Украины для участия в переговорах с Европейским банком реконструкции и развития в рамках проекта "Программа развития коммунальных предприятий Украины - город Херсон"

Президент Украины
Распоряжение Президента от 01.03.2003 № 62/2003-рп
действует с 01.03.2003

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Про делегацію України для участі у переговорах з Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках проекту "Програма розвитку комунальних підприємств України - місто Херсон"

1. Утворити делегацію України для участі у переговорах з Європейським банком реконструкції та розвитку в рамках проекту "Програма розвитку комунальних підприємств - місто Херсон" (м. Лондон, Сполучене Королівство Великобританії і Північної Ірландії, 3 - 7 березня 2003 року) в такому складі:

РУДИЙ
Володимир Петрович  

- заступник Голови Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства, глава делегації  

БОНДАРЕНКО
Олена Станіславівна  

- начальник відділу управління взаємодії з міжнародними фінансовими організаціями Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України, член делегації  

КОЛОСОВА
Вікторія Павлівна  

- начальник управління співробітництва з міжнародними фінансовими організаціями Міністерства фінансів України, член делегації  

ПРИСЯЖНЮК
Володимир Григорович  

- начальник виробничого управління водопровідно-каналізаційного господарства м. Херсона, член делегації  

САЛЬДО
Володимир Васильович  

- Херсонський міський голова, член делегації  

ТЕРЯЄВА
Раїса Гаврилівна  

- заступник начальника Управління міжнародного співробітництва, міждержавних відносин та зовнішньоекономічної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України, член делегації.  

Дозволити главі делегації В. Рудому за погодженням з Міністерством закордонних справ України вносити в разі потреби зміни до її персонального складу.

Опрос