Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Положения о комиссии по вопросам распределения в 2019 году субвенции из государственного бюджета местным бюджетам на строительство мультифункциональных площадок для занятий игровыми видами спорта

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 23.09.2019 № 705

Про затвердження Положення про комісію з питань розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту

Розпорядження Полтавської обласної державної адміністрації
від 23 вересня 2019 року N 705

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області
25 вересня 2019 р. за N 458/3575

Відповідно до статті 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", пункту 6 Порядку та умов надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 липня 2019 року N 571, з метою визначення напрямів та об'єктів, на які буде спрямовано у 2019 році вищезазначену субвенцію:

1. Затвердити Положення про комісію з питань розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорту (додається).

2. Управлінню у справах сім'ї, молоді та спорту обласної державної адміністрації (Буцький О. В.) у встановленому законодавством порядку забезпечити подання цього розпорядження до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для державної реєстрації та спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (Пилипенко В. М.) після реєстрації оприлюднити це розпорядження в обласній громадсько-політичній газеті "Зоря Полтавщини".

Опрос