Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Порядка финансирования расходов на бесплатное погребение участников боевых действий, пострадавших участников Революции Достоинства и лиц с инвалидностью в результате войны за счет средств областного бюджета

Областная государственная администрация
Распоряжение, Порядок от 15.11.2018 № 963

Про затвердження Порядку фінансування витрат на безоплатне поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб з інвалідністю внаслідок війни за рахунок коштів обласного бюджету

Розпорядження Полтавської обласної державної адміністрації
від 15 листопада 2018 року N 963

Зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області
21 листопада 2018 р. за N 271/3052

Відповідно до статті 90 Бюджетного кодексу України, статті 6, пункту 10 статті 13, статті 23 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 14 Закону України "Про поховання та похоронну справу", Порядку проведення безоплатного поховання померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, учасників бойових дій і інвалідів війни, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 жовтня 2004 року N 1445 (із змінами):

1. Затвердити Порядок фінансування витрат на безоплатне поховання учасників бойових дій, постраждалих учасників Революції Гідності та осіб і інвалідністю внаслідок війни за рахунок коштів обласного бюджету (додається).

2. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови облдержадміністрації від 30 серпня 2006 року N 251 "Про затвердження Порядку фінансування витрат на безоплатне поховання учасників бойових дій і інвалідів війни за рахунок обласного бюджету", зареєстроване в Полтавському обласному управлінні юстиції 08 вересня 2006 року за N 54/1231  (із змінами).

3. Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації (Корнієнко Л. В.) у встановленому законодавством порядку забезпечити подання цього розпорядження до Головного територіального управління юстиції у Полтавській області для державної реєстрації та спільно з Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації (Пилипенко В. М.) після реєстрації оприлюднити це розпорядження в обласній громадсько-політичній газеті "Зоря Полтавщини".

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Опрос