Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О межведомственной аттестационной комиссии по аттестации аварийно-спасательных служб и спасателей Полтавской области

Областная государственная администрация
Распоряжение, Положение от 06.08.2004 № 248
Утратил силу

Про міжвідомчу атестаційну комісію з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників Полтавської області

Розпорядження Полтавської обласної державної адміністрації
від 6 серпня 2004 року N 248

Зареєстровано в Полтавському обласному управлінні юстиції
18 серпня 2004 р. за N 47/1044

Розпорядження втратило чинність
(згідно з розпорядженням Полтавської обласної державної адміністрації
 від 23 липня 2013 року N 329)

Відповідно до Закону України "Про аварійно-рятувальні служби" та Порядку атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників, затвердженого наказом Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи від 19.06.2003 N 201 "Про затвердження Порядку атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.07.2003 за N 640/7961 (із змінами та доповненнями), з метою здійснення атестації рятувальників комунальних, аварійно-рятувальних служб громадських організацій, а також відповідних аварійно-рятувальних служб на здатність до проведення аварійно-рятувальних робіт:

1. Затвердити посадовий склад міжвідомчої атестаційної комісії з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників Полтавської області та Положення про міжвідомчу атестаційну комісію з атестації аварійно-рятувальних служб та рятувальників Полтавської області (додаються).

2. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації (Андрусенко М. І.) забезпечити реєстрацію розпорядження в обласному управлінні юстиції та спільно із управлінням у справах преси та інформації облдержадміністрації (Козуб В. Г.) забезпечити оприлюднення в засобах масової інформації.

3. Координацію роботи щодо виконання розпорядження покласти на Головне управління МНС України в Полтавській області (Горбенко М. О.), контроль - на першого заступника голови облдержадміністрації Паламарчука В. Г.

 

Голова
обласної державної адміністрації
 

 
О. Удовіченко
 

 

Опрос