Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Налогообложение телефонных услуг

Государственная налоговая администрация области
Письмо от 23.01.2003 № 24/Д/31-227

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ В ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЛИСТ

від 23.01.2003 р. N 24/Д/31-227

Оподаткування телефонних послуг

ПДВ - це загальнодержавний податок на операції з продажу товарів (робіт, послуг). Оподаткуванню підлягають товари (роботи, послуги) незалежно від того, хто їх споживає (держава за рахунок бюджету, підприємство за рахунок прибутку, населення за рахунок власних коштів). На території України податок на додану вартість (ПДВ) запроваджений з 1992 року. Реалізація товарів (робіт, послуг) здійснювалася за цінами і тарифами, що включали в себе і суму ПДВ. А тому вартість послуг оплачувалася за відповідними тарифами з урахуванням ПДВ.

Питання, пов'язані з процедурою обкладення податком на додану вартість операцій з продажу товарів (робіт, послуг), регулюються Законом України від 03.04.97 р. N 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" (далі - Закон). При цьому об'єктом оподаткування ПДВ згідно з п. 3.1 ст. 3 Закону є операції з продажу товарів (робіт, послуг). А тому особи, які відповідно до чинного законодавства зареєстровані платниками ПДВ і здійснюють операції з продажу товарів (робіт, послуг), зобов'язані утримувати та вносити до бюджету ПДВ, що сплачується покупцями таких товарів (робіт, послуг).

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос