Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке отражения результатов проверки, проведенной контролирующим органом

Государственная фискальная служба Украины
Индивидуальная налоговая консультация от 28.09.2018 № 4195/6/99-99-12-02-01-15/ІПК

ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 28.09.2018 р. N 4195/6/99-99-12-02-01-15/ІПК

Про порядок відображення результатів перевірки, проведеної контролюючим органом

Державна фіскальна служба України розглянула лист платника податків щодо порядку відображення результатів перевірки, проведеної контролюючим органом, в податковій звітності з податку на додану вартість, та, керуючись статтею 52 Податкового кодексу України (далі - Кодекс), повідомляє.

У своєму листі платник податків повідомив, що контролюючим органом проведено перевірку, за результатами якої встановлено неправомірне перенесення платником податку у рядок 16.1 (значення рядка 21 попереднього звітного (податкового) періоду) до податкової декларації з податку на додану вартість.

Крім того, платнику податку відмовлено у наданні бюджетного відшкодування в сумі ___ грн. в зв'язку з включенням до податкового кредиту звітного (податкового) періоду сум, несплачених постачальникам за придбані товари.

На підставі вищенаведеного платник просить надати індивідуальну податкову консультацію з питань порядку відображення в податковій декларації з податку на додану вартість результатів перевірки, проведеної контролюючим органом, та надати роз'яснення стосовно порядку складання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень (далі - ППР) у разі завищення платником суми від'ємного значення, що зараховується до складу податкового кредиту наступного звітного (податкового) періоду та у разі відмови у наданні платнику податку бюджетного відшкодування.

Опрос