Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении дополнений к Инструкции Национального банка Украины N 1 по организации эмиссионно-кассовой работы в учреждениях банков Украины, утвержденной постановлением Правления Национального банка Украины N 129 от 07.07.1994 г.

Национальный банк
Постановление от 12.05.1997 № 146
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 травня 1997 р. N 146

м. Київ 

"Про внесення доповнень до Інструкції Національного банку України N 1 з організації емісійно-касової роботи в установах банків України, затвердженої постановою Правління Національного банку України N 129 від 07.07.1994 р."

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 14 червня 2005 року N 211)

Розглянувши пропозиції департаментів банківського нагляду, бухгалтерського обліку, готівково-грошового обігу, валютного регулювання, економічного та юридичного про внесення доповнень до Інструкції Національного банку України N 1 з організації емісійно-касової роботи в установах банків України, Правління постановляє:

1. Розділ 1 додатка N 83 до Інструкції Національного банку України N 1 "З організації емісійно-касової роботи в установах банків України" після першого абзацу доповнити абзацами другим і третім такого змісту:

"Власний операційний зал банку - це усі приміщення, які належать комерційному банку на правах власності або оренди, в яких ним здійснюються згідно з чинним законодавством України будь-які банківські операції в межах одержаної від Національного банку України ліцензії.

Пункт обміну іноземної валюти уповноваженого банку - це складова частина власного операційного залу банку, де він здійснює операції купівлі та продажу іноземної валюти для фізичних осіб - резидентів і нерезидентів".

У зв'язку з цим абзаци 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 розділу 1 додатка N 83 до Інструкції Національного банку України N 1 "З організації емісійно-касової роботи в установах банків України" вважати відповідно абзацами 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

2. Управлінню справами (В. В. Врублевський) довести цю постанову до відома Кримського республіканського, обласних та по м. Києву і Київській області управлінь Національного банку України та комерційних банків для керівництва й використання в роботі.

3. Першому заступнику Голови Правління В. О. Бондарю забезпечити контроль за виконанням цієї постанови.

4. Постанова набирає чинності з 14 травня 1997 року.

 

 

В. о. Голови

В. С. Стельмах
 

Опрос