Идет загрузка документа (10 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые нормативно-правовые акты Национального банка Украины

Национальный банк
Постановление от 25.10.2019 № 124
действует с 29.10.2019

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 жовтня 2019 року N 124

Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України

Відповідно до статей 7, 15, 42, 56 Закону України "Про Національний банк України", у зв'язку з переглядом та приведенням тарифів на окремі послуги, що надаються (здійснюються) Національним банком України, згідно з вимогами законодавства України, якими визначено види банківських операцій (послуг), за які Національним банком України справляється плата, Правління Національного банку України постановляє:

1. В абзаці сьомому пункту 1 постанови Правління Національного банку України від 12 серпня 2003 року N 333 "Про затвердження тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України", зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2003 року за N 784/8105 (зі змінами) слова "Засвідчувальним центром Національного банку України" замінити словами "засвідчувальним центром".

2. Унести зміни до Тарифів на послуги, що надаються Засвідчувальним центром Національного банку України та акредитованим центром сертифікації ключів Національного банку України, затверджених постановою Правління Національного банку України від 12 серпня 2003 року N 333, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 01 березня 2011 року за N 249/18987 (у редакції постанови Правління Національного банку України від 12 квітня 2018 року N 39), виклавши їх у новій редакції, що додається.

3. Таблицю 3 розділу III Тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України, який виконує функції Платіжної організації, Центрального маршрутизатора і розрахунково-клірингового центру, розрахункового банку Національної платіжної системи "Український платіжний простір", затверджених постановою Правління Національного банку України від 15 червня 2017 року N 53 (зі змінами), доповнити новим рядком такого змісту:

"

1

2

3

4

5

21

14

Надання виробникам модулів безпеки реєстраторів розрахункових операцій файлів з даними, необхідними для персоналізації модулів безпеки реєстраторів розрахункових операцій (за кожен модуль безпеки реєстраторів розрахункових операцій, дані про який надаються)

3,85 грн

Юридична особа - виробник модулів безпеки реєстраторів розрахункових операцій

".

4. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування, крім пункту 3 цієї постанови, який набирає чинності з 02 грудня 2019 року.

 

Голова

Я. Смолій

 

Тарифи на послуги, що надаються засвідчувальним центром та акредитованим центром сертифікації ключів Національного банку України

I. Тарифи на послуги, що надаються засвідчувальним центром

Таблиця 1

N
з/п

N
послуги

Найменування послуг

Тариф

1

2

3

4

1

1

Кваліфікована електронна довірча послуга формування, перевірки та підтвердження чинності кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг

13920 грн

II. Тарифи на послуги, що надаються акредитованим центром сертифікації ключів Національного банку України

Таблиця 2

N з/п

N послуги

Найменування послуг

Тариф

1

2

3

4

1

1

Кваліфікована електронна довірча послуга формування, перевірки та підтвердження чинності кваліфікованих сертифікатів електронного підпису чи печатки юридичних осіб та фізичних осіб - представників юридичних осіб; формування, перевірки та підтвердження кваліфікованої електронної позначки часу

135 грн

 

Директор Департаменту
фінансового контролінгу

О. Стринжа

ПОГОДЖЕНО:

 

Заступник Голови
Національного банку України

Р. Борисенко

Опрос