Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о применении Национальным банком Украины санкций за нарушение законодательства по вопросам предупреждения и противодействия легализации (отмыванию) доходов, полученных преступным путем, финансированию терроризма и финансированию распространения оружия массового уничтожения

Национальный банк
Постановление от 02.01.2019 № 11
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2 січня 2019 року N 11

Про внесення змін до Положення про застосування Національним банком України санкцій за порушення законодавства з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 28 липня 2020 року N 106)

На виконання вимог статті 16 Закону України "Про валюту і валютні операції", відповідно до статей 7, 15, 55, 56 Закону України "Про Національний банк України", з метою забезпечення виконання вимог Закону України "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення" Правління Національного банку України постановляє:

1. Унести до розділу IV Положення про застосування Національним банком України санкцій за порушення законодавства з питань запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 12 травня 2015 року N 316, такі зміни:

1) підпункт 2 пункту 1 викласти в такій редакції:

"2) ліцензію Національного банку на здійснення валютних операцій або генеральну ліцензію на здійснення валютних операцій, яка не втратила чинність після введення в дію Закону України "Про валюту і валютні операції" (далі - валютна ліцензія).";

2) у пунктах 2, 3 слова "генеральна ліцензія" у всіх відмінках замінити словами "валютна ліцензія" у відповідних відмінках.

2. Департаменту фінансового моніторингу (Береза І. В.) після офіційного опублікування довести до відома фінансових установ інформацію про прийняття цієї постанови.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови Національного банку України Рожкову К. В.

4. Постанова набирає чинності одночасно з днем уведення в дію Закону України "Про валюту і валютні операції".

 

Голова

Я. Смолій

ПОГОДЖЕНО:

 

Голова Державної служби
фінансового моніторингу України

І. Черкаський

Опрос