Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Положение об основах процентной политики Национального банка Украины

Национальный банк
Постановление от 05.11.2018 № 117
действует с 09.11.2018

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 5 листопада 2018 року N 117

Про внесення зміни до Положення про основи процентної політики Національного банку України

Відповідно до статей 6, 7, 15, 25, 27 та 56 Закону України "Про Національний банк України", статті 66 Закону України "Про банки і банківську діяльність", з метою вдосконалення засобів та методів грошово-кредитної політики Національного банку України Правління Національного банку України постановляє:

1. Доповнити Положення про основи процентної політики Національного банку України, затверджене постановою Правління Національного банку України від 21 квітня 2016 року N 277 (зі змінами), новим розділом такого змісту:

"V. Операційна ціль процентної політики Національного банку

16. Операційна ціль процентної політики Національного банку полягає в утриманні Українського індексу міжбанківських ставок для кредитів та депозитів овернайт у національній грошовій одиниці на рівні, близькому до рівня облікової ставки, у межах коридору процентних ставок за інструментами постійного доступу.

17. Український індекс міжбанківських ставок - розрахункове значення вартості гривневих грошових ресурсів на міжбанківському ринку України. Розрахунок цього індексу здійснюється відповідно до розпорядчого акта Національного банку з питань розрахунку та оприлюднення Українського індексу міжбанківських ставок.

18. Національний банк публікує значення Українського індексу міжбанківських ставок на сторінці офіційного Інтернет-представництва Національного банку.".

2. Департаменту відкритих ринків (Пономаренко С. В.) після офіційного опублікування довести до відома банків інформацію про прийняття цієї постанови.

3. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

 

Голова

Я. В. Смолій

Опрос