Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые нормативно-правовые акты Национального банка Украины

Национальный банк
Постановление от 25.05.2018 № 56
действует с 25.05.2018

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 25 травня 2018 року N 56

Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України

Відповідно до статей 7, 15, 40, 42 та 56 Закону України "Про Національний банк України" та Закону України "Про депозитарну систему України", з метою удосконалення нормативно-правових актів Національного банку України Правління Національного банку України постановляє:

1. Пункт 2 постанови Правління Національного банку України від 12 квітня 2013 року N 137 "Про затвердження Положення про порядок реєстрації Правил ПАТ "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках", зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29 квітня 2013 року за N 697/23229, викласти в такій редакції:

"2. Департаменту відкритих ринків (Пономаренко С. В.) здійснювати підготовку матеріалів для реєстрації Правил ПАТ "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках".

2. Унести до Положення про порядок реєстрації Правил ПАТ "Розрахунковий центр з обслуговування договорів на фінансових ринках", затвердженого постановою Правління Національного банку України від 12 квітня 2013 року N 137, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 квітня 2013 року за N 697/23229, такі зміни:

1) у пункті 9 слова "Генеральний департамент грошово-кредитної політики", "візується", "першим заступником Голови Національного банку" замінити відповідно словами "підрозділ Національного банку України, що забезпечує реалізацію грошово-кредитної політики,", "погоджується", "заступником Голови Національного банку, який відповідає за реалізацію грошово-кредитної політики";

2) пункт 10 викласти в такій редакції:

"10. Правління Національного банку України приймає рішення про реєстрацію Правил";

3) у пункті 11 слова "затвердженої", "постанови" замінити відповідно словами "затвердженого", "рішення".

3. Департаменту відкритих ринків (Пономаренко С. В.) після офіційного опублікування довести до відома ПАТ "РОЗРАХУНКОВИЙ ЦЕНТР З ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОГОВОРІВ НА ФІНАНСОВИХ РИНКАХ" інформацію про прийняття цієї постанови.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови Національного банку України Чурія О. Є.

5. Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

Голова

Я. В. Смолій

Опрос