Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые нормативно-правовые акты Национального банка Украины

Национальный банк
Постановление от 12.04.2018 № 39
действует с 14.04.2018

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 12 квітня 2018 року N 39

Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України

Відповідно до статей 7, 15, 42 та 56 Закону України "Про Національний банк України", у зв'язку з переглядом тарифної політики Національного банку України на послуги, що надаються в окремих сферах діяльності Національного банку України, з метою сприяння виконанню зобов'язань України за міжнародними договорами та з обслуговування і погашення державного зовнішнього боргу України Правління Національного банку України постановляє:

1. Абзац сьомий пункту 1 постанови Правління Національного банку України від 12 серпня 2003 року N 333 "Про затвердження тарифів на послуги (операції), що надаються (здійснюються) Національним банком України", зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2003 року за N 784/8105 (зі змінами), викласти в такій редакції:

"Тарифи на послуги, що надаються Засвідчувальним центром Національного банку України та акредитованим центром сертифікації ключів Національного банку України, що додаються".

2. Затвердити зміни до:

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос