Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые распорядительные акты Национального банка Украины

Национальный банк
Решение от 05.02.2018 № 70-рш
действует с 05.02.2018

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 5 лютого 2018 року N 70-рш

Про внесення змін до деяких розпорядчих актів Національного банку України

Відповідно до статей 15, 16, 17, 56 Закону України "Про Національний банк України", з метою вдосконалення порядку організації проведення засідань Правління Національного банку України та процесу підготовки та прийняття рішень Правління Національного банку України, а також запровадження електронного документообігу в Національному банку України із застосуванням електронного цифрового підпису, упорядкування роботи з ними та у зв'язку з централізацією функцій діловодства Правління Національного банку України вирішило:

1. Пункт 5 постанови Правління Національного банку України від 15 березня 2016 року N 165 "Про затвердження Інструкції з організації документування управлінської інформації в Національному банку України" викласти в такій редакції:

"5. Установити, що підписання, затвердження, погодження (візування) проекту електронного документа здійснюється в системі електронного документообігу АСКОД шляхом накладання на нього електронного цифрового підпису посадової особи, який за правовим статусом прирівнюється до власноручного підпису відповідно до Закону України "Про електронний цифровий підпис".

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос