Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Правил по организации защиты помещений небанковских финансовых учреждений в Украине

Национальный банк
Постановление от 06.10.2017 № 100
действует с 13.10.2017

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 6 жовтня 2017 року N 100

Про затвердження Правил з організації захисту приміщень небанківських фінансових установ в Україні

Відповідно до статей 7, 15 та 56 Закону України "Про Національний банк України", з метою забезпечення небанківськими фінансовими установами, що отримали генеральну ліцензію на здійснення діяльності з обміну валют або інших фінансових послуг, які передбачають використання готівки в національній та іноземних валютах, захисту здоров'я та життя своїх працівників, належних умов схоронності готівки й інших цінностей Правління Національного банку України постановляє:

1. Затвердити Правила з організації захисту приміщень небанківських фінансових установ в Україні (далі - Правила), що додаються.

2. Визнати такими, що втратили чинність:

1) постанову Правління Національного банку України від 29 грудня 2015 року N 990 "Про затвердження Правил організації захисту приміщень уповноважених небанківських фінансових установ України";

2) підпункт 1 пункту 1 постанови Правління Національного банку України від 04 жовтня 2016 року N 390 "Про затвердження змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України".

3. Небанківські фінансові установи, які до набрання чинності цією постановою подали пакет документів для отримання генеральної ліцензії на здійснення діяльності з обміну валют або інших фінансових послуг, які передбачають використання готівки в національній та іноземних валютах або отримали генеральну ліцензію на здійснення діяльності з обміну валют або інших фінансових послуг, які передбачають використання готівки в національній та іноземних валютах, інформація про котрі внесена Національним банком України до реєстру приміщень, у яких здійснюється діяльність з обміну валют або надання інших фінансових послуг, які передбачають використання готівки в національній та іноземних валютах із датою відкриття їх структурних підрозділів до набрання чинності цією постановою зобов'язані до 01 квітня 2018 року забезпечити відповідність приміщень вимогам пунктів 16 - 20 розділу IV та пункту 27 розділу V Правил.

4. Департаменту грошового обігу (Зайвенко В. П.) після офіційного опублікування довести інформацію про прийняття цієї постанови до відома небанківських фінансових установ, що отримали генеральну ліцензію на здійснення діяльності з обміну валют або інших фінансових послуг, які передбачають використання готівки в національній та іноземних валютах для використання в роботі.

5. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови Національного банку України Смолія Я. В.

6. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос