Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые распорядительные документы Национального банка Украины

Национальный банк
Постановление от 23.10.2015 № 722
действует с 27.10.2015

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 жовтня 2015 року N 722

Про внесення змін до деяких розпорядчих документів Національного банку України

(Витяг)

Відповідно до вимог статей 7, 25, 44, 56 Закону України "Про Національний банк України", Декрету Кабінету Міністрів України від 19 лютого 1993 року N 15-93 "Про систему валютного регулювання і валютного контролю", з метою впорядкування операцій суб'єктів ринку з купівлі-продажу іноземної валюти і банківських металів на міжбанківському валютному ринку України та уточнення порядку встановлення офіційного курсу гривні до іноземних валют Правління Національного банку України постановляє:

1. Унести до постанови Правління Національного банку України від 02 червня 2008 року N 152 "Про встановлення часу функціонування Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України та зміну терміну подання заявки на участь у цій Системі" (зі змінами) такі зміни:

1) пункт перший викласти в такій редакції:

"1. Установити час функціонування Системи підтвердження угод на міжбанківському валютному ринку України Національного банку України (далі - Система підтвердження угод) у робочі дні з понеділка до п'ятниці (уключно) з 9.00 до 17.30 за київським часом.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос