Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о порядке формирования и использования банками Украины резервов для возмещения возможных потерь по активным банковским операциям

Национальный банк
Постановление от 20.10.2015 № 715
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 20 жовтня 2015 року N 715

Про внесення змін до Положення про порядок формування та використання банками України резервів для відшкодування можливих втрат за активними банківськими операціями

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 30 червня 2016 року N 351)

Відповідно до статей 7, 59 Закону України "Про Національний банк України", статей 36, 66 Закону України "Про банки і банківську діяльність" Правління Національного банку України постановляє:

1. Унести до пункту 2.4 глави 2 розділу II Положення про порядок формування та використання банками України резервів для відшкодування можливих втрат за активними банківськими операціями, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 25 січня 2012 року N 23, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2012 року за N 231/20544 (зі змінами), такі зміни:

в абзаці четвертому слова "містити відмітку органів статистики про її подання," виключити;

абзац п'ятий виключити.

У зв'язку з цим абзац шостий уважати абзацом п'ятим.

2. Департаменту методології (Іваненко Н. В.) довести зміст цієї постанови до відома банків України для використання в роботі.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови Національного банку України Писарука О. В.

4. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

 

В. о. Голови

О. В. Писарук

Опрос