Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в постановление Правления Национального банка Украины от 24 февраля 2015 года N 129

Национальный банк
Постановление от 21.09.2015 № 620
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 вересня 2015 року N 620

Про внесення змін до постанови Правління Національного банку України від 24 лютого 2015 року N 129

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 24 листопада 2017 року N 119,
 яка діє до
1 січня 2019 року)

Відповідно до статей 6, 7, 15, 55, 56 Закону України "Про Національний банк України", статей 9, 66, 67, 73 Закону України "Про банки і банківську діяльність" Правління Національного банку України постановляє:

1. Унести до постанови Правління Національного банку України від 24 лютого 2015 року N 129 "Про деякі питання діяльності банків" (зі змінами) такі зміни:

1) в абзаці третьому пункту 8 слова "Комісії Національного банку з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем" замінити словами "Комітету з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайту) платіжних систем";

2) після пункту 8 доповнити постанову новим пунктом 9 такого змісту:

"9. Департаменту банківського нагляду (Рожкова К. В.), Департаменту інспектування банків (Лебединець Т. Л.) здійснювати нагляд на консолідованій основі за банківськими групами та контроль за приведенням банківською групою/підгрупою банківської групи достатності регулятивного капіталу, економічних нормативів поточної ліквідності (Н5к), короткострокової ліквідності (Н6к), максимального розміру кредитного ризику на одного контрагента (Н7к), великих кредитних ризиків (Н8к) до нормативних вимог з урахуванням підходів, визначених цією постановою".

У зв'язку з цим пункти 9 - 12 уважати відповідно пунктами 10 - 13.

2. Департаменту методології (Іваненко Н. В.) довести зміст цієї постанови до відома банків України для використання в роботі.

3. Банкам, що є учасниками банківських груп, довести зміст цієї постанови до відома контролерів банківських груп та відповідальних осіб банківських груп.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови Національного банку України Писарука О. В.

5. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

 

Голова

В. О. Гонтарева

Опрос