Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о регулировании Национальным банком Украины ликвидности банков Украины

Национальный банк
Постановление от 30.07.2015 № 493
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 липня 2015 року N 493

Про внесення змін до Положення про регулювання Національним банком України ліквідності банків України

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 17 вересня 2015 року N 615)

Відповідно до статей 6, 7, 15, 25, 56 Закону України "Про Національний банк України", з метою ефективного використання інструментів регулювання ліквідності банків Правління Національного банку України постановляє:

1. Унести до розділу V Положення про регулювання Національним банком України ліквідності банків України, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 30 квітня 2009 року N 259, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 травня 2009 року за N 410/16426 (зі змінами), такі зміни:

1) у главі 1:

пункт 1.2 викласти в такій редакції:

"1.2. Національний банк у разі потреби здійснення операцій з купівлі (продажу) державних облігацій України готує заявки із зазначенням основних параметрів щодо купівлі або продажу. У разі формування заявок на продаж здійснюється блокування державних облігацій України для участі в торгах, які проводяться організаторами торгівлі на підставі відповідного розпорядження, у порядку, установленому законодавством";

абзац перший пункту 1.3 викласти в такій редакції:

"1.3. Заявки надсилаються до двох організаторів торгівлі, обсяги торгів державними облігаціями України яких за результатами здійсненого Національним банком моніторингу є найбільшими протягом останніх шести календарних місяців та з якими Національний банк уклав відповідні договори про участь у торгах державними облігаціями України. Обсяг заявок з купівлі (продажу) державних облігацій України розподіляється рівними частинами між такими організаторами торгівлі";

доповнити главу після пункту 1.3 новим пунктом 1.4 такого змісту:

"1.4. Банк може звернутися до Національного банку щодо здійснення операції з купівлі (продажу) державних облігацій України відповідно до пункту 2.2 глави 2 цього розділу на торгах, які проводяться організаторами торгівлі, з якими Національний банк уклав відповідний договір про участь у торгах державними облігаціями України. Договір у такому разі укладається на зазначеному банком організаторі торгівлі".

У зв'язку з цим пункти 1.4 - 1.6 уважати відповідно пунктами 1.5 - 1.7;

2) в абзаці першому пункту 3.2 глави 3 слова "організатору торгівлі заявку" замінити словами "організаторам торгівлі заявки".

2. Департаменту відкритих ринків (Пономаренко С. В.) довести зміст цієї постанови до відома банків України для використання в роботі.

3. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її опублікування.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови Національного банку України Чурія О. Є.

 

Голова

В. О. Гонтарева

ПОГОДЖЕНО: 

 

Голова Національної комісії з цінних 
паперів та фондового ринку

Т. Хромаєв

Опрос