Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об одобрении Методических рекомендаций по работе банков с должниками - физическими лицами, у которых возникли / могут возникнуть финансовые трудности

Национальный банк
Постановление, Методические рекомендации от 21.07.2015 № 467
действует с 24.07.2015

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 липня 2015 року N 467

Про схвалення Методичних рекомендацій щодо роботи банків з боржниками - фізичними особами, у яких виникли / можуть виникнути фінансові труднощі

Відповідно до статей 6, 7, 15, 55 Закону України "Про Національний банк України", статей 49, 55, 66, 67 Закону України "Про банки і банківську діяльність", пункту 19 Меморандуму про економічну та фінансову політику, з метою організації роботи банків щодо створення умов для виконання боржниками - фізичними особами, у яких виникли / можуть виникнути фінансові труднощі, зобов'язань за кредитними договорами Правління Національного банку України постановляє:

1. Схвалити Методичні рекомендації щодо роботи банків з боржниками - фізичними особами, у яких виникли / можуть виникнути фінансові труднощі, що додаються.

2. Департаменту методології (Іваненко Н. В.) довести зміст цієї постанови до відома банків України для використання в роботі.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови Національного банку України Писарука О. В.

Опрос