Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Инструкцию о порядке регулирования деятельности банков в Украине

Национальный банк
Постановление от 16.06.2015 № 380
действует с 18.06.2015

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 16 червня 2015 року N 380

Про внесення змін до Інструкції про порядок регулювання діяльності банків в Україні

Відповідно до статей 7, 15, 55, 56, 58 Закону України "Про Національний банк України", статей 4, 30, 52, 66, 67 Закону України "Про банки і банківську діяльність", з метою підвищення ефективності та забезпечення стабільної діяльності банків України Правління Національного банку України постановляє:

1. Унести до глави 3 розділу III Інструкції про порядок регулювання діяльності банків в Україні, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 28 серпня 2001 року N 368, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2001 року за N 841/6032 (зі змінами), такі зміни:

1) у пункті 3.3:

в абзаці першому слова "протягом усього періоду дії угоди (договору)", "та приймається банком" виключити;

доповнити новим абзацом такого змісту:

"у разі продовження строку дії угоди (договору) про залучення коштів на умовах субординованого боргу - на дату укладення додаткової угоди (договору) про внесення змін до угоди (договору)";

2) у пункті 3.8:

абзац перший після слів "В угоді" доповнити словами "про залучення коштів на умовах субординованого боргу, укладеній з пов'язаною з банком особою,";

в абзаці восьмому слова "облікової ставки Національного банку" замінити словами та цифрами "10 відсотків від розміру максимальної ставки залучення субординованого боргу у національній валюті, встановленої Національним банком України".

2. Департаменту методологи (Іваненко Н. В.) довести зміст цієї постанови до відома банків України для використання в роботі.

3. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови Національного банку України Писарука О. В.

 

Голова

В. О. Гонтарева

Опрос