Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О выполнении инкассового поручения (распоряжения)

Национальный банк
Постановление от 15.04.2015 № 257
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 квітня 2015 року N 257

Про виконання інкасового доручення (розпорядження)

Постанова втратила чинність з 1 липня 2015 року
(у зв'язку із закінченням строку її дії)

Відповідно до статей 7, 15, 56 Закону України "Про Національний банк України", пункту 32 підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України (у редакції Закону України від 28 грудня 2014 року N 71-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи"), з метою уточнення порядку стягнення коштів з рахунків клієнтів банків Правління Національного банку України постановляє:

1. Банки приймають та виконують за умов, визначених пунктом 32 підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України, інкасове доручення (розпорядження) на стягнення податкового боргу, яке оформлене органом державної фіскальної служби України на підставі рішення керівника контролюючого органу. У реквізиті "Призначення платежу" інкасового доручення (розпорядження) стягувач зазначає назву, дату видачі та номер (якщо він наданий) рішення керівника контролюючого органу. Рішення керівника контролюючого органу, на підставі якого оформлено інкасове доручення (розпорядження), банку не подається.

2. Департаменту платіжних систем (Лапко Н. Г.) довести зміст цієї постанови до відома Операційного департаменту, територіальних управлінь Національного банку України та банків України для використання в роботі.

3. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування, і діє до дати, визначеної пунктом 32 підрозділу 10 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України.

 

Голова

В. О. Гонтарева

Опрос