Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Положение о порядке формирования и использования банками Украины резервов для возмещения возможных потерь по активным банковским операциям

Национальный банк
Постановление от 19.11.2014 № 727
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 19 листопада 2014 року N 727

Про внесення зміни до Положення про порядок формування та використання банками України резервів для відшкодування можливих втрат за активними банківськими операціями

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 30 червня 2016 року N 351)

Відповідно до статей 7, 15, 55, 56 Закону України "Про Національний банк України", статті 67 Закону України "Про банки і банківську діяльність", з метою забезпечення виконання вимог пункту 14.3 статті 14 Закону України "Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України" Правління Національного банку України постановляє:

1. Главу 1 розділу II Положення про порядок формування та використання банками України резервів для відшкодування можливих втрат за активними банківськими операціями, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 25 січня 2012 року N 23, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 лютого 2012 року за N 231/20544 (зі змінами), доповнити новим пунктом такого змісту:

"1.13. Банк упродовж строку тимчасової окупації території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя має право класифікувати іпотечний кредит, наданий примусово переміщеній особі, яка не здійснює погашення основної суми іпотечного кредиту та відсотків за ним на підставі вимог пункту 14.3 статті 14 Закону України "Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України", та забезпеченням за яким є майно, розташоване (зареєстроване) на території, яка після укладення такого іпотечного договору була тимчасово окупована, за категорією якості, що була визначена банком на дату початку тимчасової окупації зазначеної території".

2. Департаменту нормативно-методологічного забезпечення банківського регулювання та нагляду (Іваненко Н. В.) довести зміст цієї постанови до відома структурних підрозділів центрального апарату, територіальних управлінь Національного банку України, а також банків України для використання в роботі.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови Національного банку України Писарука О. В.

4. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

 

Голова

В. О. Гонтарева

Опрос