Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в нормативно-правовой акт по вопросам осуществления закупок товаров, работ и услуг

Национальный банк
Постановление от 31.10.2014 № 695
действует с 06.11.2014

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 31 жовтня 2014 року N 695

Про внесення зміни до нормативно-правового акта з питань здійснення закупівель товарів, робіт і послуг

Відповідно до статей 15 і 56 Закону України "Про Національний банк України", частини третьої статті 2 Закону України "Про здійснення державних закупівель" Правління Національного банку України постановляє:

1. Пункт 6 розділу III Положення про здійснення Національним банком України закупівель товарів, робіт і послуг, пов'язаних із розробленням дизайну, виготовленням захищеного паперу, банкнот, монет і державних нагород України, їх зберіганням, транспортуванням та обліком, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 07 листопада 2013 року N 440, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28 листопада 2013 року за N 2039/24571 (зі змінами), доповнити новим абзацом такого змісту:

"Заявки з додатками Фабрики банкнотного паперу та Центрального сховища Національного банку на проведення процедур закупівель, що стосуються придбання обладнання для виготовлення грошей та систем оброблення готівки, очікувана вартість закупівлі яких перевищує 1 млн. грн. з урахуванням ПДВ, та виконання робіт з нового будівництва, реконструкції, технічного переоснащення, реставрації та капітального ремонту цих структурних одиниць незалежно від очікуваної вартості закупівлі погоджуються також з генеральним директором Банкнотно-монетного двору або особою, яка його заміщує".

2. Генеральному департаменту регулювання грошового обігу (Зайвенко В. П.) довести зміст цієї постанови до відома структурних підрозділів центрального апарату, територіальних управлінь, структурних підрозділів та одиниць Національного банку України для використання в роботі.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на заступника Голови Національного банку України Смолія Я. В.

4. Постанова набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

 

Голова

В. О. Гонтарева

Опрос