Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Положение о кредитовании Национальным банком Украины Фонда гарантирования вкладов физических лиц

Национальный банк
Постановление от 08.10.2014 № 643
действует с 08.10.2014

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 8 жовтня 2014 року N 643

Про внесення змін до Положення про кредитування Національним банком України Фонду гарантування вкладів фізичних осіб

Відповідно до статей 6, 42 Закону України "Про Національний банк України", статей 19, 20, 25 Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб", з метою забезпечення захисту інтересів вкладників банків та беручи до уваги рішення Ради Національного банку України від 11 вересня 2014 року N 27, Правління Національного банку України постановляє:

1. Унести до глави 1 Положення про кредитування Національним банком України Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 18 березня 2013 року N 95, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 03 квітня 2013 року за N 543/23075 (зі змінами), такі зміни:

1) у пункті 1.3 слово "короткострокових" виключити;

2) абзац перший пункту 1.7 викласти в такій редакції:

"1.7. Процентна ставка за кредитом Фонду встановлюється на рівні облікової ставки Національного банку та протягом дії кредитного договору не підлягає коригуванню".

2. Кредитні договори та договори застави, укладені Національним банком України з Фондом гарантування вкладів фізичних осіб до дня набрання чинності цією постановою, підлягають приведенню у відповідність до вимог пункту 1 цієї постанови (у частині коригування ціни кредиту та достатності забезпечення).

3. Генеральному департаменту грошово-кредитної політики (Щербакова О. А.) довести зміст цієї постанови до відома Операційного управління та Фонду гарантування вкладів фізичних осіб для використання в роботі.

4. Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням цієї постанови залишаю за собою.

 

В. о. Голови

О. В. Писарук

Опрос