Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в Правила резервирования средств по привлеченным уполномоченным банком депозитам и кредитам (займам) в иностранной валюте от нерезидентов

Национальный банк
Постановление от 15.07.2014 № 419
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 15 липня 2014 року N 419

Про внесення зміни до Правил резервування коштів за залученими уповноваженим банком депозитами і кредитами (позиками) в іноземній валюті від нерезидентів

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 5 лютого 2019 року N 31)

Відповідно до статей 30, 44 Закону України "Про Національний банк України", а також з метою вдосконалення Правил резервування коштів за залученими уповноваженим банком депозитами і кредитами (позиками) в іноземній валюті від нерезидентів, затверджених постановою Правління Національного банку України від 18 червня 2008 року N 171, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 09 липня 2008 року за N 617/15308, зі змінами (далі - Правила), Правління Національного банку України постановляє:

1. Пункт 2 Правил викласти в такій редакції:

"2. Банк зобов'язаний резервувати кошти за кожною операцією залучення депозиту, кредиту (позики) в іноземній валюті від нерезидента (далі - операція) за ставкою резервування, що встановлюється окремим розпорядчим документом Національного банку України".

2. Генеральному департаменту грошово-кредитної політики (Щербакова О. А.) довести зміст цієї постанови до відома територіальних управлінь Національного банку України та банків України для використання в роботі.

3. Контроль за виконанням цієї постанови залишаю за собою.

4. Постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

Голова

В. О. Гонтарева

Опрос