Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О временных мерах по обеспечению проведения операций по регулированию ликвидности банков

Национальный банк
Постановление от 17.06.2014 № 364

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 17 червня 2014 року N 364

Про тимчасові заходи із забезпечення проведення операцій з регулювання ліквідності банків

З метою створення належних умов для забезпечення участі банків з усіх регіонів України в операціях з регулювання ліквідності банків, які проводяться відповідно до Положення про регулювання Національним банком України ліквідності банків України, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 30 квітня 2009 року N 259, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06 травня 2009 року за N 410/16426, зі змінами (далі - Положення), за процедурою, викладеною в Технічному порядку проведення Національним банком України операцій з банками, затвердженому постановою Правління Національного банку України від 30 квітня 2009 року N 260 (у редакції постанови Правління Національного банку України від 22 червня 2012 року N 262), зі змінами (далі - Порядок), Правління Національного банку України постановляє:

1. Тимчасово (до ухвалення окремого рішення Правлінням Національного банку України) покласти на Головне управління Національного банку України по місту Києву і Київській області усі розпорядчі, контрольні та інші функції, передбачені Положенням та Порядком (як за новими договорами, так і за укладеними раніше), у частині взаємовідносин Національного банку України (далі - Національний банк) з банками - юридичними особами, зареєстрованими на території тих областей, територіальні управління яких не можуть здійснювати свої функції з технічних причин.

2. Підставою виконання Головним управлінням Національного банку України по місту Києву і Київській області вимог пункту 1 цієї постанови є розпорядчий документ Національного банку, що підтверджує технічну неможливість виконання іншим територіальним управлінням своїх функцій, підписаний посадовою особою, яка згідно з наказом Національного банку про розподіл функціональних обов'язків контролює виконання територіальними управліннями Національного банку їх основних завдань і функцій.

3. На Головне управління Національного банку України по місту Києву і Київській області у тому числі покладається здійснення перевірки застави за кредитами рефінансування, забезпечення відображення в бухгалтерському обліку операцій, пов'язаних із заставою банку за наданими кредитами рефінансування, укладання договорів про проведення операцій з підтримання ліквідності банків, у яких має бути передбачено право Національного банку на списання в безспірному порядку заборгованості з кореспондентського рахунку банку та його філій, що працюють у системі електронних платежів за окремими кореспондентськими рахунками, відповідно до пункту 4 цієї постанови.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос