Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Технического порядка проведения операций по предоставлению Национальным банком Украины кредитов банкам Украины для сохранения их ликвидности

Национальный банк
Порядок, Постановление от 26.02.2014 № 103
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 26 лютого 2014 року N 103

Про затвердження Технічного порядку проведення операцій із надання Національним банком України кредитів банкам України для збереження їх ліквідності

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 31 березня 2016 року N 221)

Відповідно до пункту 15 Положення про надання Національним банком України кредитів банкам України для збереження їх ліквідності, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 24 лютого 2014 року N 91, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 лютого 2014 року за N 323/25100, яким передбачено встановлення розпорядчим документом Національного банку України технічного порядку, який визначає послідовність дій та порядок взаємодії структурних підрозділів Національного банку України і банків під час надання кредиту для збереження їх ліквідності, контролю за виконанням умов кредитного договору і договору застави, Правління Національного банку України постановляє:

1. Затвердити Технічний порядок проведення операцій із надання Національним банком України кредитів банкам України для збереження їх ліквідності, що додається.

2. Департаменту нормативно-методологічного забезпечення банківського регулювання та нагляду (Іваненко Н. В.) довести зміст цієї постанови до відома структурних підрозділів центрального апарату і територіальних управлінь Національного банку України, а також банків України для використання в роботі.

Опрос