Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об утверждении Технического порядка проведения операций по предоставлению Национальным банком Украины стабилизационных кредитов банкам Украины

Национальный банк
Порядок, Постановление от 30.09.2010 № 445
Утратил силу

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 30 вересня 2010 року N 445

Про затвердження Технічного порядку проведення операцій з надання Національним банком України стабілізаційних кредитів банкам України

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Правління Національного банку України
 від 31 березня 2016 року N 221)

Відповідно до пункту 1.10 глави 1 Положення про надання Національним банком України стабілізаційних кредитів банкам України, затвердженого постановою Правління Національного банку України від 13.07.2010 N 327, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19.07.2010 за N 540/17835, яким передбачено встановлення розпорядчим документом Національного банку України технічного порядку, який визначає послідовність дій та порядок взаємодії структурних підрозділів Національного банку України і банків під час надання стабілізаційного кредиту, зміни умов кредитного договору, контролю за виконанням умов кредитного договору і договору застави, Правління Національного банку України постановляє:

1. Затвердити Технічний порядок проведення операцій з надання Національним банком України стабілізаційних кредитів банкам України (додається).

2. Департаменту нормативно-методологічного забезпечення банківського регулювання та нагляду (Н. В. Іваненко) довести зміст цієї постанови до відома департаментів і територіальних управлінь Національного банку України, а також банків України для керівництва та використання в роботі.

3. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на першого заступника Голови С. Г. Арбузова.

4. Постанова набирає чинності з дня її підписання.

 

Голова  

В. С. Стельмах 

Опрос