Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Порядок составления квалификационных экзаменов по сертификации аудиторов банков

Комитет по вопросам сертификации аудиторов банков
Порядок от 20.03.2006

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ
КОМІТЕТ З ПИТАНЬ СЕРТИФІКАЦІЇ АУДИТОРІВ БАНКІВ

ЗАТВЕРДЖЕНО
Національний банк України
Комітет з питань сертифікації аудиторів банків
Голова Комітету
____________ В. Л. Кротюк
20 березня 2006 р. 

ПОГОДЖЕНО
Аудиторська палата України
Голова Спостережної ради
____________ С. О. Столярова
18 травня 2006 р. 

Порядок складання кваліфікаційних іспитів з сертифікації аудиторів банків

1. Загальні положення

1.1. Порядок складання кваліфікаційних іспитів з сертифікації аудиторів банків (далі - Порядок) розроблено відповідно до Законів України "Про банки і банківську діяльність" та "Про аудиторську діяльність", нормативно-правових актів Національного банку України та Аудиторської палати України з питань, що регулюють порядок проведення сертифікації аудиторів, та на виконання спільного з Аудиторською палатою України Плану заходів щодо проведення у 2005 - 2006 рр. сертифікації аудиторів банків.

1.2. Цим Порядком встановлюються єдині вимоги щодо проведення сертифікації аудиторів банків з метою об'єктивного визначення кваліфікаційної придатності аудиторів для здійснення аудиторської діяльності шляхом складання кваліфікаційних іспитів з сертифікації аудиторів банків (далі - кваліфікаційні іспити).

1.3. У цьому Порядку терміни вживаються відповідно до визначень, що наведені у Законах України "Про банки і банківську діяльність" та "Про аудиторську діяльність", нормативно-правових актах Аудиторської палати України, Положенні про Комітет з питань сертифікації аудиторів банків, затвердженому постановою Правління Національного банку України від 09.09.2003 N 387 і зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 29.09.2003 за N 872/8193 із змінами (далі - Положення N 387), та Положенні про сертифікацію аудиторів банків, затвердженому постановою Правління Національного банку України від 09.09.2003 N 388 і зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 29.09.2003 за N 873/8194 із змінами (далі - Положення N 388).

1.4. Дата та місце проведення кваліфікаційного іспиту визначається Комітетом з питань сертифікації аудиторів банків (далі - Комітет) за погодженням з Аудиторською палатою України.

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос