Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об усилении банковского надзора за деятельностью банков

Национальный банк
Постановление от 01.09.2003 № 377
действует с 01.10.2003

ПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 1 вересня 2003 року N 377

Про посилення банківського нагляду за діяльністю банків

З метою посилення банківського нагляду за діяльністю банків після арешту або примусового стягнення коштів за виконавчими документами з їх кореспондентських рахунків, відкритих у Національному банку України, неухильного дотримання вимог законодавства України про виконання судових рішень, керуючись статтею 55 Закону України "Про Національний банк України" (679-XIV), Правління Національного банку України постановляє:

1. Установити, що в разі отримання територіальними управліннями документів щодо арешту або примусового стягнення коштів за виконавчими документами з кореспондентських рахунків банків, які відкриті в Національному банку України, для запобігання можливому негативному впливу цих дій на платоспроможність банків здійснювати терміновий аналіз їх фінансового стану.

2. Територіальне управління Національного банку України зобов'язане в день надходження документів про арешт або примусове стягнення коштів з кореспондентських рахунків банків:

здійснити перевірку правильності оформлення платіжних вимог щодо примусового стягнення коштів;

Неполный текст документа!
ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете получить в рамках акции и БЕСПЛАТНОГО доступа на 72 часа к информационно-правовым системам ЛІГА:ЗАКОН
Сэкономь 30% при покупке продуктов от ЛІГА:ЗАКОН
Полный доступ на 72 часа
Попробовать бесплатно
Купить
Опрос