Идет загрузка документа (4 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке введения в действие Кодекса Украинской ССР об административных правонарушениях

ПВС УССР
Указ Президиума Верховного Совета от 29.05.1985 № 317-XI
действует с 01.06.1985

УКАЗ
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Про порядок введення в дію Кодексу Української РСР про адміністративні правопорушення

Відповідно до Постанови Верховної Ради Української РСР від 7 грудня 1984 року "Про введення в дію Кодексу Української РСР про адміністративні правопорушення" (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до N 51, ст. 1123) Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

1. До приведення законодавства Української РСР у відповідність з Кодексом Української РСР про адміністративні правопорушення чинні акти законодавства Української РСР та інші нормативні акти про адміністративні правопорушення громадян і службових осіб застосовуються, оскільки вони не суперечать Кодексу.

2. Кодекс Української РСР про адміністративні правопорушення застосовується до адміністративних правовідносин, що виникли у зв'язку з адміністративними правопорушеннями, вчиненими після 31 травня 1985 року, якщо інше не передбачено цим Указом.

3. Правила, що містяться в Кодексі Української РСР про адміністративні правопорушення і були встановлені Основами законодавства Союзу РСР і союзних республік про адміністративні правопорушення, застосовуються з дня введення в дію Основ, тобто з 1 березня 1981 року.

4. Встановлений Кодексом порядок провадження в справах про адміністративні правопорушення поширюється і на правопорушення, вчинені до введення в дію Кодексу.

5. Правила, передбачені частиною другою статті 36 Кодексу щодо порядку накладення адміністративних стягнень, поширюються і на правопорушення, вчинені до 1 червня 1985 року.

6. Постанови про накладення адміністративних стягнень, винесені до 1 червня 1985 року, виконуються у порядку, встановленому Кодексом.

Щодо осіб, підданих адміністративному стягненню до 1 червня 1985 року, може бути застосовано передбачену статтею 301 Кодексу відстрочку виконання постанови про накладення адміністративного стягнення.

7. Конфіскацію виготовленої продукції, сировини, знарядь виробництва, передбачену статтями 164 і 165 Кодексу, може бути проведено лише в осіб, які вчинили адміністративне правопорушення після 31 травня 1985 року.

8. Цей Указ вводиться в дію з 1 червня 1985 року.

 

Голова Президії
Верховної Ради Української РСР
 

 
В. ШЕВЧЕНКО
 

Секретар Президії
Верховної Ради Української РСР
 

 
М. ХОМЕНКО
 

м. Київ
29 травня 1985 року
N 317-XI
 

  

Опрос