Идет загрузка документа (5 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О порядке хранения избирательных документов по выборам в местные Советы народных депутатов Украинской ССР

ПВС УССР
Постановление Президиума Верховного Совета от 14.05.1980 № 233-X
Утратил силу

ПОСТАНОВА
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Про порядок зберігання виборчих документів по виборах до місцевих Рад народних депутатів Української РСР

Постанова втратила чинність
(згідно з постановою Президії Верховної Ради Української РСР
 від 11 вересня 1990 року N 209-XII)

На підставі статті 58 Закону Української РСР "Про вибори до місцевих Рад народних депутатів Української РСР" Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

1. Встановити такий порядок зберігання виборчих документів по виборах до місцевих Рад народних депутатів Української РСР:

Протоколи засідань та інші документи обласних, районних, міських, районних у містах, селищних і сільських виборчих комісій по виборах до обласних, районних, міських, районних у містах, селищних і сільських Рад народних депутатів, а також протоколи окружних виборчих комісій про реєстрацію кандидатів у депутати місцевих Рад народних депутатів, заяви кандидатів у депутати про згоду балотуватися по відповідних виборчих округах і протоколи окружних виборчих комісій про результати виборів до відповідної Ради по кожному виборчому округу після визнання місцевими Радами народних депутатів повноважень депутатів зберігаються у виконавчих комітетах Рад народних депутатів, які затвердили склад комісій, протягом 3 років, а потім у встановленому порядку передаються на зберігання до місцевих державних архівів.

Протоколи засідань окружних виборчих комісій по виборах до місцевих Рад народних депутатів, включаючи копії протоколів цих комісій про реєстрацію кандидатів у депутати з доданими до них протоколами громадських організацій, трудових колективів, зборів військовослужбовців по військових частинах або загальних зборів громадян по виробничих підрозділах радгоспів, колгоспів, по селах і інших сільських населених пунктах про висунення кандидатів у депутати і копії протоколів окружних виборчих комісій про результати виборів з доданими до них протоколами дільничних виборчих комісій про результати голосування по виборах до місцевих Рад народних депутатів, зберігаються у виконавчих комітетах Рад народних депутатів, які затвердили склад окружних виборчих комісій, протягом 3 років, а потім знищуються у встановленому порядку.

Протоколи засідань та інші документи дільничних виборчих комісій, включаючи копії протоколів цих комісій про результати голосування по виборах до місцевих Рад народних депутатів, зберігаються у виконавчих комітетах районних, міських (крім міст районного підпорядкування), районних у містах Рад народних депутатів до нових виборів, а потім знищуються.

У військових частинах матеріали окружних і дільничних виборчих комісій зберігаються в справах військової частини до нових виборів, після чого протоколи окружних виборчих комісій про реєстрацію кандидатів у депутати і протоколи окружних виборчих комісій про результати виборів, які мають постійний строк зберігання, здаються до відповідних архівів, а решта документів знищується.

Виборчі бюлетені зберігаються у виконавчих комітетах районних, міських (крім міст районного підпорядкування), районних у містах Рад народних депутатів до визнання повноважень депутатів відповідними Радами народних депутатів, після чого знищуються.

Виборчі бюлетені, погашені дільничною виборчою комісією, знищуються зразу ж після виборів.

Списки виборців зберігаються у виконавчих комітетах відповідних Рад народних депутатів до проведення нових виборів, після чого знищуються.

Протоколи громадських організацій, трудових колективів, зборів військовослужбовців про висунення представників до складу виборчих комісій зберігаються у виконавчих комітетах Рад народних депутатів, які затвердили склад виборчих комісій, протягом 3 років, а потім знищуються.

2. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Президії Верховної Ради Української РСР від 16 червня 1948 року "Про порядок зберігання документів і матеріалів Дільничних і Окружних виборчих комісій по виборах до місцевих Рад депутатів трудящих Української РСР".

 

Голова Президії Верховної Ради
Української РСР

О. ВАТЧЕНКО

Секретар Президії Верховної Ради
Української РСР

Я. КОЛОТУХА

м. Київ
14 травня 1980 року
N 233-X

 

Опрос