Идет загрузка документа (3 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О ходе исполнения постановления Президиума Верховного Совета Украинской ССР от 19 июля 1978 года о приведении законодательства Украинской ССР в соответствие с Конституцией СССР и Конституцией Украинской ССР

ПВС УССР
Постановление Президиума Верховного Совета от 02.02.1979 № 4294-IX

ПОСТАНОВА
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Про хід виконання постанови Президії Верховної Ради Української РСР від 19 липня 1978 року про приведення законодавства Української РСР у відповідність з Конституцією СРСР і Конституцією Української РСР

Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

1. Інформацію про хід виконання постанови Президії Верховної Ради Української РСР від 19 липня 1978 року щодо приведення законодавства Української РСР у відповідність з Конституцією СРСР і Конституцією Української РСР прийняти до відома. Доповідну записку в цьому питанні надіслати міністерствам і відомствам Української РСР.

2. Зобов'язати міністерства і відомства Української РСР забезпечити підготовку в установлені строки і на належному рівні законопроектів і пропозицій про приведення чинних законодавчих актів Української РСР у відповідність з Конституцією СРСР і Конституцією Української РСР.

3. Відповідним відділам Президії Верховної Ради Української РСР ширше залучати до роботи по розробленню проектів законодавчих актів, що випливають з Конституції Української РСР, громадських консультантів з числа досвідчених спеціалістів міністерств і відомств республіки, вчених-юристів, викладачів вищих навчальних закладів.

4. Міністерствам і відомствам Української РСР систематично здійснювати роботу по приведенню виданих ними нормативних актів у відповідність з Конституцією СРСР і Конституцією Української РСР, новими законами та іншими законодавчими актами.

5. Розглянути на засіданні Президії Верховної Ради Української РСР у другому півріччі 1979 року стан роботи по вдосконаленню і систематизації законодавства Української РСР, заслухавши в цьому питанні доповідь Міністра юстиції Української РСР тов. Зайчука В. Г.

 

Голова Президії Верховної
Ради Української РСР

О. ВАТЧЕНКО

Секретар Президії Верховної
Ради Української РСР

Я. КОЛОТУХА

м. Київ
2 лютого 1979 року
N 4294-IX

 

Опрос