Идет загрузка документа (2 kByte)
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об административной ответственности за нарушение порядка занятия кустарно-ремесленическими промыслами и за занятие запрещенными промыслами

ПВС УССР
Указ Президиума Верховного Совета от 16.02.1978 № 3085-IX
Утратил силу

УКАЗ
ПРЕЗИДІЇ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНСЬКОЇ РСР

Про адміністративну відповідальність за порушення порядку заняття кустарно-ремісничими промислами і за заняття забороненими промислами

Указ затверджено
Законом Української РСР
від 13 липня 1978 року N 3603-IX

Указ втратив чинність
(згідно з Указом Президії Верховної Ради Українcької РСР  
від 21 серпня 1985 року N 807-XI)

Президія Верховної Ради Української РСР постановляє:

1. Порушення порядку заняття кустарно-ремісничими промислами тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі до 30 карбованців.

2. Заняття забороненими промислами, якщо це діяння не карається в кримінальному порядку, тягне за собою адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі до 50 карбованців.

3. У випадках, передбачених статтями 1 і 2 цього Указу, штраф накладається адміністративними комісіями при виконавчих комітетах районних, міських Рад народних депутатів на підставі актів про порушення, що подаються до комісії фінансовими органами або органами внутрішніх справ.

4. У зв'язку з встановленням адміністративної відповідальності за заняття забороненими промислами виключити з частини першої статті 148 Кримінального кодексу Української РСР слова: "не тягне адміністративної відповідальності або коли воно".

 

Голова Президії
Верховної Ради Української РСР
 

 
О. ВАТЧЕНКО
 

Секретар Президії
Верховної Ради Української РСР
 

 
Я. КОЛОТУХА
 

м. Київ
16 лютого 1978 року 
N 3085-IX
 

  

Опрос